صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

حال «همايون بهزادي» خوب نيست

همايون بهزادي مجدد در بيمارستان بستري شده است. اين روزها حال عمومي او چندان مطلوب نيست و به گفته‌ي پزشکان مشخص شدن شرايط او بستگي به نتايج آزمايش‌هاي انجام شده دارد. همايون بهزادي پيشکسوت تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس اين روزها حال و روز چندان خوشي ندارد و در بيمارستان دي بستري شده است

کد خبر: 6025

ايسنا/ همايون بهزادي مجدد در بيمارستان بستري شده است. اين روزها حال عمومي او چندان مطلوب نيست و به گفته‌ي پزشکان مشخص شدن شرايط او بستگي به نتايج آزمايش‌هاي انجام شده دارد.
همايون بهزادي پيشکسوت تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس اين روزها حال و روز چندان خوشي ندارد و در بيمارستان دي بستري شده است.
او که از بازيکنان برجسته فوتبال ايران است، توانست در دو جام ملت‌هاي آسيا با تيم ملي ايران قهرمان شود و در طي ساليان 41 تا 51 براي تيم ملي افتخارات زيادي کسب کند و گل‌هاي زياد و بي‌نظيري را به ثمر برساند.
يکي از بهترين و به يادماندني‌ترين گل‌هاي او گلي بود که او به رژيم اشغالگر قدس زد.
به گفته پزشک بهزادي، او به دليل مسائل قلبي - ريوي و پروستات در بيمارستان بستري شده است. سيتي‌اسکن از ريه او انجام و سونوگرافي نيز از همايون بهزادي به عمل آمده است و از نظر کليه و پروستات نيز تحت کنترل است.
پزشک بهزادي مي‌گويد او هر سه ماه يک بار به منظور چکاپ بايد به بيمارستان مراجعه کند و تا مشخص شدن نتايج آزمايشش حال عمومي و فعلي او مشخص نيست. هم‌چنين زمان ترخيص او بستگي به نتايج آزمايش‌هاي به عمل آمده دارد هرچند احتمالا بهزادي تا 48 ساعت آينده از بيمارستان ترخيص خواهد شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر