صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نيلسون در آسانسور يک خانم را اذيت کرد؟!

«خبرهاي رسيده حکايت از اين دارد که يکي از بازيکنان خارجي که در يک باشگاه تهران توپ مي زده، خانمي را مورد اذيت قرار داده است. بازيکن مذکور که در خيابان فرشته تهران سکونت داشته است، در آسانسور منزلش خانمي را مورد اذيت قرار داده و قرار است اين پرونده را بررسي کنيم.»

کد خبر: 5957

جام نيوز/ رييس کميته اخلاق فدراسيون فوتبال از پيگيري پرونده غيراخلاقي يک بازيکن خارجي فوتبال خبر داد.علي اکبر محمدزاده با اعلام خبر پيگيري پرونده غيراخلاقي يک بازيکن خارجي، به کاپ اظهار داشت: «خبرهاي رسيده حکايت از اين دارد که يکي از بازيکنان خارجي که در يک باشگاه تهران توپ مي زده، خانمي را مورد اذيت قرار داده است. بازيکن مذکور که در خيابان فرشته تهران سکونت داشته است، در آسانسور منزلش خانمي را مورد اذيت قرار داده و قرار است اين پرونده را بررسي کنيم.»

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا اين بازيکن نيلسون کوريا است، بيان داشت: «من اسمي از کسي نمي آورم اما خبرهايي رسيده که چنين تخلف حرفه اي انجام شده است.»
محمدزاده در پايان افزود: «چون اولا نمي دانيم ماجرا صحت دارد يا نه و اينکه از جزييات خبري نداريم، به همين توضيحات بسنده مي کنم. بايد ماجرا را بررسي کنيم و اگر به صحت ماجرا پي ببريم، با اين تخلف برخورد خواهيم کرد.»گفتني است صبح امروز يکي از روزنامه هاي ورزشي از قول محمدزاده نوشته بود که پرونده اخلاقي نيلسون کوره آ روي ميز کميته اخلاق قرار دارد.
----------------------------------------------
 
 
واکنش نيلسون به شايعه آزارغيراخلاقي رساندن به يک دختر جوان در آسانسور
جام نيوز/ دروازه بان پرسپوليس گفت:من اصلا محمدزاده، رييس کميته اخلاق را نمي شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.
نيلسون کوريا در واکنش به تشکيل پرونده اي در کميته اخلاق در رابطه با آزار و اذيت يک خانم از سوي بازيکن خارجي ليگ و اينکه اکثر کدهايي که داده شده نزديک به او بوده، اظهار داشت: بهتر است جواب اين صحبت ها را اصلا ندهم زيرا من با خانواده ام در همان ساختمان خيابان فرشته که اين دوستان گفته اند، زندگي مي کردم و درست نيست که درباره چنين شايعه بي ارزشي حرف بزنم.
وي ادامه داد: اگر چنين موضوعي وجود داشته، چطور تا زماني که من ايران بودم، اين مسائل را عنوان نکردند و مرا نخواستند؟ حالا که از ايران رفتم، پشت سر من صحبت مي کنند. من اصلا محمدزاده، رييس کميته اخلاق را نمي شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.
نيلسون در ادامه خاطرنشان کرد: اميدوارم اين شايعات را کساني که باعث جدايي من از پرسپوليس شدند، نساخته باشند. شايد فکر مي کنند وقتي تيمشان نتيجه نگرفت، با اين صحبت ها مي توانند ذهن مردم را گمراه کنند و براي خودشان يک دليل غيرمنطقي براي جدايي من بياورند. من حرف هاي زيادي دارم که اگر اين ماجرا ادامه پيدا کند، قطعا آنها را خواهم گفت که آبروي برخي آقايان برود.
همچنين بيات، مديربرنامه هاي نيلسون در واکنش به شايعات مطرح شده، به کاپ گفت: متاسفانه اين خبر را ابتدا چند روزنامه درج کرده اند که مطمئنا پس از بررسي بيشتر از آنها شکايت مي کنيم. اگر اين دوستان اسم نيلسون را آورده باشند، قطعا شکايت خواهيم کرد و سند و مدرک مي خواهيم. وقتي محمدزاده تا به حال با من تماس نگرفته، قطعا اين مساله مربوط به نيلسون نيست وگرنه قطعا به من مي گفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر