صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

قوچان نژاد: گل دقيقه91 خيلي حال ميده!

کسي باورش نمي شد ايران در آن لحظه گل بزند و رضا با آن ضربه سر و آن نگاه خاصش به توپ، تمام معادلات را عوض کرد. با اين گل، ايران به جاي ژاپن، با عراق بازي مي کند و خيالش راحت است.

کد خبر: 5941

رضا قوچان نژاد گفت: خوشحال کردن مردم ايران برايم افتخار است. رضا قوچان نژاد شب ويژه اي را سپري کرد؛ مقابل امارات. کسي نمي تواند منکر آن شود که او تحت فشار بود، به ويژه بعد از آن 20 دقيقه بازي قطر. رضا دنبال جبران بود و سرانجام، جبران کرد. به قول جواد نکونام «رضا نمي داند با گل هايش در ايران چکار مي کند». گل دقيقه 91 او به امارات يکي ديگر از همان گل ها بود، درست مثل گل قطر يا کره جنوبي در مقدماتي جام جهاني. وقتي رضا به زمين رفت، کسي اميدي به برد نداشت. همه تصور مي کردند بازي مساوي تمام شود. اما اين بازيکن محبوب و تاثيرگذار، سربزنگاه، دروازه امارات را فروريخت تا ايران را غرق در شادي کند. خوشحالي رضا بعد از اين گل استثنايي بود.
کسي باورش نمي شد ايران در آن لحظه گل بزند و رضا با آن ضربه سر و آن نگاه خاصش به توپ، تمام معادلات را عوض کرد. با اين گل، ايران به جاي ژاپن، با عراق بازي مي کند و خيالش راحت است.
به گزارش خبرآنلاين؛ رضا شب فوق العاده اي را سپري کرد. همه بازيکنان پس از بازي به سراغش رفتند، او را در آغوش گرفتند و تبريک گفتند. همه تيم مي دانستند رضا در چه شرايط گل زده و اين گل، برايش چه اهميتي داشته است. ديروز اين بازيکن محبوب، در گفت و گوي کوتاهي که با خبروزشي داشت، گفت: «از قول من دوباره بنويسيد که اين گل تقديم ملت ايران. واقعا براي من افتخار خيلي بزرگي است که مي توانم دل مردم را خوشحال کنم. با کمک خدا انشاالله بردهاي شيرين تر و بردهاي بهتر در آينده خواهيم داشت.»وقتي از رضا پرسيديم که بعد از گل حس ويژه اي داشتي، از آن حس بگو و همينطور گل هاي حساسي که براي تيم ملي مي زني، لبخندي زد و پاسخ داد: «گل گل است ديگر اما دقيقه 92 گل بزني، خيلي حال مي دهد. بازهم خدا را شکر.» اين حرف هاي کوتاه رضا با خبرورزشي و همينطور پيغامي بود که براي مردم ايران داشت. خيلي به ساق هاي او دل بسته اند تا بتواند دوباره با گل هاي مهمش، تاريخ ساز شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر