صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چرا بايد جام ملتها را دوست داشته باشيم؟

مربياني نظير کارلوس کي روش، اولي اشتيليکه، خاوير آگيره و آلن پرين توانسته اند تيم هاي خوبي به استراليا بفرستند و ايران با کارلوس کي روش تبديل به تيمي شده که شکست دادن آن کار بسيار سختي محسوب مي شود.

کد خبر: 5939

ورزش 3/ اين سئوالي است که نويسنده سايت اخبار استراليا آن را مطرح کرده و برايش چند پاسخ آورده است.از ديد او جام ملتها تورنمنت جذابي است چرا که هيچ کدام از بازيهاي آن مساوي نشده، استقبال خوبي از بازيها شده و براي هر بازي چند هزار تماشاگري به استايوم مي رود و از همه مهمتر اينکه استراليا هم تا اينجاي تورنمنت عملکرد قابل قبولي داشته است.
در اين گزارش به تيم ملي ايران هم اشاره شده. از ديد سايت اخبار استراليا، يکي از دلايل جذابيت جام ملتها رونمايي از ستاره هاي جديد فوتبال آسياست که يکي از اين ستاره ها سردار آزمون محسوب مي شود. بازيکني که گلش به قطر مي تواند بهترين گل جام ملتها باشد. اين بازيکن که به مسي ايران معروف است مورد توجه باشگاههاي بزرگ فوتبال اروپا قرار دارد.
دليل ديگر زيبا شدن جام ملتها هم وجود مربيان سرشناس روي نيمکت تيم هاي حاضر در اين تورنمنت است. مربياني نظير کارلوس کي روش، اولي اشتيليکه، خاوير آگيره و آلن پرين توانسته اند تيم هاي خوبي به استراليا بفرستند و ايران با کارلوس کي روش تبديل به تيمي شده که شکست دادن آن کار بسيار سختي محسوب مي شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر