صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بنجل نخريد با «کروش» مشورت کنيد!‌

سر کارلوس کروش آن قدر شلوغ است که فرصتي براي ارائه چنين مشاوره‌هايي ندارد اما از شوخي گذشته آنچه ما را به نوشتن واداشت درخشش زايدالوصف رضا قوچان‌نژاد و اشکان دژاگه بود، دو بازيکن دو رگه‌اي که با صلاحديد مرد پرتغالي پيراهن تيم ملي ايران را پوشيدند و بعضاً با انتقاداتي از سوي به ظاهر کارشناسان مواجه شدند اما با درخشش خود بر تشخيص درست کارلوس کروش صحه گذاشتند.

کد خبر: 5848

خبر ورزشي/ بدون مقدمه و همين ابتداي مطلب مي‌نويسيم؛ ترديد نداشته باشيد اگر مربيان باشگاهي کشورمان قبل از خريد بازيکنان خارجي کمي با کارلوس کروش مشورت مي‌کردند شايد اين همه فوتباليست بنجل و بي‌خاصيت آن‌ور آبي در ايران نمي‌ديديم!‌
شوخي کرديم!‌ سر کارلوس کروش آن قدر شلوغ است که فرصتي براي ارائه چنين مشاوره‌هايي ندارد اما از شوخي گذشته آنچه ما را به نوشتن واداشت درخشش زايدالوصف رضا قوچان‌نژاد و اشکان دژاگه بود، دو بازيکن دو رگه‌اي که با صلاحديد مرد پرتغالي پيراهن تيم ملي ايران را پوشيدند و بعضاً با انتقاداتي از سوي به ظاهر کارشناسان مواجه شدند اما با درخشش خود بر تشخيص درست کارلوس کروش صحه گذاشتند.
ديروز نيز براي چندمين بار اين اتفاق افتاد. رضا قوچان‌نژاد گل ارزشمند و پيروزي‌بخش ايران را مقابل امارات به ثمر رساند و اشکان دژاگه هم با ورود خود به زمين، ورق را برگرداند و تأثيرگذاري‌اش را بارديگر به اثبات رساند. اين در حالي است که در فوتبال باشگاهي ما معمولاً ‌بازيکن خارجي خريداري مي‌شود تا روي نيمکت بنشيند يا جيب يکسري افراد پر شود.
کمتر پيش آمده مديران و مربيان باشگاهي ايران بتوانند بازيکني در حد «ادينهو و جان واريو»‌ي برزيلي بخرند و «دي‌کارمو»ها به وفور ديده مي‌شوند!‌ باور بفرماييد زبانمان مو درآورد از بس گفتيم فوتباليست خارجي بايد يک سر و گردن از بازيکنان داخلي بالاتر باشد و به جايي هم نرسيديم اما به ما حق بدهيد باز هم بنويسيم!

نظرات بینندگان

ارسال نظر