صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

«کارلوس» دوبله سوبله!

در فوتبال ايران مربيان خارجي زيادي آمده و رفته‌اند که حتي فوتبال‌دوستان احساساتي هم نام آنها را به خاطر نمي‌آورند اما يکسري از همين مربيان خارجي به راستي تکرارنشدني هستند مثل کارلوس کروش!

کد خبر: 5792

خبر ورزشي/ در فوتبال ايران مربيان خارجي زيادي آمده و رفته‌اند که حتي فوتبال‌دوستان احساساتي هم نام آنها را به خاطر نمي‌آورند اما يکسري از همين مربيان خارجي به راستي تکرارنشدني هستند مثل کارلوس کروش!

شايد همين فردا هم کساني پيدا شوند که برد يک بر صفر تيم ملي برابر امارات را اتفاقي يا شانسي بخوانند و اگر روي‌شان شود تاکتيک‌هاي مرد پرتغالي در جام ملت‌هاي آسيا را زير سؤال ببرند.
در جواب اين دوستان بايد گفت فوتبال هم مثل زندگي نياز به شانس دارد، منتهاي مراتب شانس در خانه هر کسي را نمي‌زند. شانس را بايد براي خود ساخت. ضمن آنکه چرا همين شانس در ادوار قبل جام ملت‌هاي آسيا در خانه تيم ملي ايران و مربيان ما را نمي‌زد؟ از آن گذشته فوتبال ايران همواره از فوتبال اعراب به ويژه در جام ملت‌هاي آسيا ضربه خورده است. کمتر سابقه داشته تيم ملي کشورمان در اين رقابت‌ها با 3 تيم عربي همگروه شده باشد و بتواند هر 3 تيم را هم شکست بدهد اما اين اتفاق در استراليا افتاد.
کارلوس کروش که با کمترين امکانات و دردسرهاي فراوان آن ‌هم بدون حمايت داخلي راهي جام ملت‌هاي آسيا شده بود، توانست با اتخاذ تاکتيکي هوشمندانه بحرين، قطر و امارات را يکي پس از ديگري از پيش رو بردارد تا امروز ما به او لقب «دوبله سوبله» بدهيم! احتمالاً برخي منتقدان هميشگي مطلب امروزمان را بي‌انصافي در حق بازيکنان ملي‌پوش و زحمتکش کشورمان بدانند. ضمن احترامي که براي اين دوستان قائليم، بايد بپرسيم بي‌تعارف ستاره اين تيم چه کسي است؟ کدام بازيکن ملي‌پوش را در تيم فعلي سراغ داريد که ستاره‌تر از کارلوس کروش باشد؟ باور بفرماييد سؤال چندان سختي نيست!

نظرات بینندگان

ارسال نظر