صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

سجادي: رضازاده بايد استعفا دهد !

سجادي: دستگيري مسئولان بلندپايه وزارت را تاييد نمي‌کنم/ رضازاده بايد استعفا دهد

کد خبر: 5716

ايسنا/ معاون ورزش حرفه‌اي و قهرماني وزارت ورزش و جوانان در حاشيه مجمع فدراسيون واليبال گفت: دستگيري و تخلف مسئولان بلندپايه وزارت ورزش را تاييد نمي‌کنم.
دکتر سجادي پس از ارائه گزارش مالي در مجمع عمومي فدراسيون واليبال گفت: گزارش مالي داراي چند ايراد است. موجودي حساب فدراسيون دقيقا مشخص نيست همچنين دارايي سابق فدراسيون ترسيم نشده است. اين مشکلات بايد اصلاح شود. البته اين کم‌کاري خزانه‌دار است و به کس ديگري ربطي ندارد. اين گزارش مالي شکل صحيح ترازنامه است. بايد به من و داورزني اختيار داده شود تا آن را بررسي و اصلاح کنيم.
وي بار ديگر با بررسي ترازنامه مالي فدراسيون واليبال گفت: اين ترازنامه بايد به صورت مشروط تصويب اما بار ديگر بررسي و تبيين شود.
سجادي همچنين در پايان جلسه در پاسخ به خبرنگاران درباره دلايل بازداشت برخي از مسئولان وزارت ورزش به جرم تخلف مالي و اداري گفت: اين موضوع، پيگيري مي‌شود. بهتر است آن را از مسئولان مربوطه بپرسيد. من خودم زياد در جريان ريز موارد نيستم و بايد صبر کنيم تا ابعاد ماجرا روشن شود. البته اينکه گفته مي‌شود از مسئولان بلندپايه وزارت ورزش در ليست متخلفان و دستگيري‌ها بوده را به هيچ وجه تاييد نمي‌کنم.
وي هم‌چنين هرگونه ارتباطي بين اين بازداشت‌ها و پرونده‌ي مفتوح آقاي سياسي مدير عامل باشگاه پرسپوليس را نيز رد کرد.
معاون ورزش قهرماني و حرفه‌اي همچنين درباره محدوديت حضور بانوان در سالن‌هاي ورزشي واليبال نيز گفت: قدري صبر داشته باشيد ا‌ن‌شاءالله اين موضوع حل خواهد شد.
سجادي همچنين در پاسخ به پرسش ديگري درباره احتمال استعفاي حسين رضازاده از رياست فدراسيون وزنه‌برداري گفت: صددرصد بايد اين موضوع اتفاق بيفتد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر