صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بارسلونا آخرين پيشنهاد سردار!

رسانه‌هاي ايتاليايي خبر دادند که بارسلونا آخرين باشگاهي است که تمايل خود را به جذب مهاجم ايراني روبين کازان اعلام کرده است.بر اساس گزارش رسانه‌هاي ايتاليايي بارسلونا آخرين باشگاهي است که تمايلش را به جذب سردار آزمون از تيم روبين کازان نشان داده است.

کد خبر: 5713

فارس/ رسانه‌هاي ايتاليايي خبر دادند که بارسلونا آخرين باشگاهي است که تمايل خود را به جذب مهاجم ايراني روبين کازان اعلام کرده است.بر اساس گزارش رسانه‌هاي ايتاليايي بارسلونا آخرين باشگاهي است که تمايلش را به جذب سردار آزمون از تيم روبين کازان نشان داده است.

ليورپول، تاتنهام و آرسنال تاکنون تمايل خود را به جذب سردار آزمون نشان داده‌اند. همچنين گزارش‌هاي کالچو مرکاتو نيز نشان مي‌دهد که غول‌هاي لاليگا به همراه يوونتوس و آث ميلان در تلاش براي جذب اين بازيکن با استعداد هستند.بازيکن تيم ملي فوتبال ايران در حال حاضر براي شرکت در جام ملت‌هاي آسا در استراليا به سر مي‌برد اما آينده‌اش پس از بازگشت از استراليا مشخص خواهد شد.آزمون با گلي که در پيروزي يک بر صفر شاگردان کي‌روش مقابل قطر به ثمر رساند تا ايران را راهي يک چهارم نهايي کند، درخشش خوبي در تيم ملي داشته است.با اين حال آيرات گارايف، مدير اجرايي روبين کازان در اين باره گفته بود: سردار آزمون بازيکن روبين کازان است و با باشگاه قرارداد دارد. منتظر بازگشتش از جام ملت‌هاي آسيا مي‌مانيم و منتظر هستيم تا بقيه فصل به پايان برسد. اين خبرها را درمورد سردار شنيده‌ايم اما دليلي نمي‌بينيم که تا زمان رسمي شدن پيشنهادات در اين باره حرفي بزنيم.با توجه به محروميت باشگاه بارسلونا در زمينه خريد بازيکن جديد تا سال آينده مشخص نيست چطور نام اين بازيکن ايراني به عنوان يکي از گزينه هاي مدنظر بارسا معرفي شده است!
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر