صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نگراني ازبرگشت هدايتي، رويانيان و عابديني

يکي دو سوال در اذهان هواداران اين تيم به وجود بيايد.اول اينکه به خاطر بدهي حسين هدايتي و محمد رويانيان به کشتي‌گيران پرسپوليس، اين باشگاه همچنان تهديد به پلمپ مي‌شود. چطور آنها که چند سالي است حق کشتي گيران را نداده‌اند مي‌خواهند باشگاه پرسپوليس را بخرند؟

کد خبر: 5693

بانک ورزش/ اين روزها از گروهي که امير عابديني به کمک حسين هدايتي، علي پروين و سردار رويانيان تشکيل داده به عنوان جدي ترين گزينه خريد پرسپوليس ياد مي‌شود. اما شايد با شنيدن نام اين افراد يکي دو سوال در اذهان هواداران اين تيم به وجود بيايد.اول اينکه به خاطر بدهي حسين هدايتي و محمد رويانيان به کشتي‌گيران پرسپوليس، اين باشگاه همچنان تهديد به پلمپ مي‌شود. چطور آنها که چند سالي است حق کشتي گيران را نداده‌اند مي‌خواهند باشگاه پرسپوليس را بخرند؟
مورد دوم تجربه نه چندان خوب اين افراد در مديريت است. البته امير عابديني دوران موفقي در پرسپوليس داشته اما در داماش اوضاع چندان مساعدي نداشت. حسين هدايتي هم با پول استيل آذين را ليگ برتري کرد اما با چندين ستاره هم نتوانست تيمش را در ليگ برتر نگه دارد. سپس در گهر تجربه‌ تلخ ديگري داشت. رويانيان هم تا زمان حضورش اوضاع بر وفق مراد بود اما به محض جدايي‌اش باشگاه حسابي در گرداب بدهي فرو رفت و ديگر رنگ آرامش را نديد. حالا هواداران منتظرند ببينيد جمع شدن اين 4 نفر که تجربه چندان خوبي ندارند، مي تواند پرسپوليس را از اوضاعي که وزارت ورزش براي اين تيم ايجاد کرده، بيرون بياورند يا خير.

نظرات بینندگان

ارسال نظر