صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

حمله اماراتي‌ها به AFC ادامه دارد

مسئولان فوتبال امارات همچنان به انتخاب داور ژاپني براي ديدار تيم هاي ايران و امارات انتقاد دارند. روز گذشته ديدار تيم هاي ملي ايران و امارات در مرحله گروهي جام ملت‌هاي 2015 آسيا برگزار شد و در پايان شاگردان کارلوس در دقايق پاياني به برتري يک بر صفر رسيدند و با صدرنشيني راهي مرحله بعدي شدند.

کد خبر: 5681

فارس/ مسئولان فوتبال امارات همچنان به انتخاب داور ژاپني براي ديدار تيم هاي ايران و امارات انتقاد دارند. روز گذشته ديدار تيم هاي ملي ايران و امارات در مرحله گروهي جام ملت‌هاي 2015 آسيا برگزار شد و در پايان شاگردان کارلوس در دقايق پاياني به برتري يک بر صفر رسيدند و با صدرنشيني راهي مرحله بعدي شدند. در پايان اين ديدار مسئولان اماراتي هجمه سنگيني را عليه هاتو لويجي، داور ژاپني به راه انداختند.راشد الزعابي، نايب رئيس اول مدير تيم هاي ملي امارات درباره اين ديدار اظهار داشت: روز گذشته بازيکنان ما بازي خيلي خوبي را مقابل تيم ملي ايران به نمايش گذاشتند و همه آنها به درستي وظايف شان را در زمين پياده کردند، اما داور ژاپني انتخاب درستي براي اين مسابقه نبود و در انتخاب اين داور براي بازي با ايران نکته شوم اين ديدار بود.وي ادامه داد: در جريان بازي 70 درصد از زمان مسابقه در اختيار تيم ما بود،‌اما در فوتبال هر اتفاقي ممکن است که رخ بدهد، به هر حال نبايد فراموش کنيم که اين اشتباه کميته داوران AFC بود که داور ژاپني براي اين انتخاب کرد.
 
اين انتخاب اشباه بود چون سرنوشت اين بازي با حرف بعدي ژاپن گره خورده بود و نبايد يک ژاپني اين مسابقه را سوت مي زد.الزعابي تاکيد کرد: ما به ايران باختيم، اما بايد به بازيکنان تيم ملي کشورم تبريک بگويم چون با قدرت ايران را تحت فشار گذاشتند و نشان دادند که پتانسيل بالايي در فوتبال آسيا دارند.وي در پاسخ به اين سوال آيا امارات شانسي براي برتري مقابل ژاپن در مرحله بعدي مسابقات جام ملت ها دارد يا نه، گفت: ما تا اينجاي مسابقات بازي هاي خوبي را انجام داده‌ايم و نشان داده‌ايم که مي‌توانيم مقابل هر تيمي با قدرت بازي کنيم. بدون تعصب بايد بگويم که در سه قبلي که برابر تيم‌هاي ملي ايران، بحرين و قطر انجام داديم به مراتب بهتر از آنها بوديم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر