صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

هیچکس مثل کی روش از رحمتی دفاع نکرد

مربی تیم ملی فوتبال گفت: من به عنوان مربی تیم ملی می‌دانم که در این تیم هیچ کس به اندازه سرمربی تیم ملی از رحمتی در آن زمان دفاع نکرد.

کد خبر: 55325

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی فوتبال گفت: من به عنوان مربی تیم ملی می‌دانم که در این تیم هیچ کس به اندازه سرمربی تیم ملی از رحمتی در آن زمان دفاع نکرد.دن گاسپار در خصوص اختلافات به وجود آمده بین دبیرکل فدراسیون فوتبال با کی‌روش اظهار داشت: درباره اتفاقات تاسف برانگیز چند روز اخیر باید بگویم که متاسفانه شخصی از نام مهدی رحمتی برای اهداف شخصی اش استفاده کرد. من به عنوان مربی تیم ملی می دانم که در این تیم هیچ کس به اندازه سرمربی تیم ملی از رحمتی در آن زمان دفاع نکرد، حتی در زمانی که سعی کردند رحمتی را مقابل سرمربی تیم ملی قرار دهند.

 وی افزود: درباره داستان به وجود آمده هم باید بگویم که این موضوع به خاطر اهداف شخصی بود که با ایجاد شرایط غیرحرفه ای و غیرقابل باور قصد دخالت در مسائل فنی را داشت و هدفش تنها ایجاد شک و شبهه و سوءنظر بین مربی، باشگاه و تیم ملی و در نتیجه ایجاد شکاف عمیق بین تیم‌های مردمی استقلال و پرسپولیس بود. این گونه دخالتهای غیرضروری باید کاملا ممنوع باشد.

دن گاسپار ادامه داد: سرمربی تیم ملی همیشه برای دستاوردهای بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، علی کریمی، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری و محرم نویدکیا احترام قائل بوده و به هیچ کس اجازه نداده که به نام و دستاوردهای این بازیکنان خدشه وارد کنند. در نتیجه از بعد شخصی هم اجازه نخواهیم داد که این کارمند فدراسیون به رابطه حرفه ای موجود ورود کند؛ فردی که حتی نمی تواند بین بازیکنان بین المللی و مهره های فوتبال دستی تفاوت قائل شود.

وی با اشاره به مصاحبه امروز دبیرکل فدراسیون فوتبال و این جمله که برای فرگوسن متاسف است که شاگردی چون کی روش دارد، گفت: اگر ایشان برای رابطه کاری خوب فرگوسن و کی روش تاسف قائل است، حس آن فردی که ایشان را انتخاب کرده در حال حاضر تصور کنید؛ مطمئنا احساس تاسف برانگیزی است. جسارت شخصی که می گوید حضور یک بازیکن 35 سال در تیم ملی هدیه خداست، کجاست که مشکل بازیکنان سرباز را حل کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر