صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

آخرین ضرب‌الاجل چلسی به مورینیو

یک منبع آگاه آخرین فرصتی که آقای خاص برای حفظ جایگاه خودش و نجات چلسی دارد را فاش کرد.

کد خبر: 55310

خبرگزاری تسنیم: نتایج دور از انتظار چلسی در فصل جاری و شروع ضعیف این تیم، شایعه اخراج ژوزه مورینیو را بر سر زبان‌ها انداخته است. پیش از شکست 3 بر یک آبی‌پوشان لندنی مقابل لیورپول بود که رسانه‌های انگلیسی خبر دادند این آخرین فرصت مورینیو برای حفظ جایگاهش در چلسی است اما پس از این باخت که ششمین شکست این تیم در فصل جاری لیگ برتر بود، خبری از اخراج آقای خاص نشد.حالا یک منبع آگاه به شبکه تلویزیونی «ESPN» گفت که باشگاه چلسی به ژوزه مورینیو دو بازی دیگر فرصت داده تا جایگاه خود را حفظ کند. در حالی این موضوع مطرح شده که از کارلو آنچلوتی به عنوان محتمل‌ترین گزینه جانشینی آقای خاص یاد شده است. این منبع خبر داده که رأی اعتمادی که آقای خاص پس از شکست مقابل ساوتهمپتون از سوی سران باشگاه دریافت کرده بود تا تعطیلی موقت لیگ در ماه نوامبر به خاطر انجام بازی‌های ملی تمدید خواهد شد.

 اگر چلسی در بازی چهارشنبه شب خانگی خود در دور برگشت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دیناموکیف اوکراین تن به شکست بدهد، امیدهایش برای صعود از گروه G کمرنگ‌تر خواهد شد. به این ترتیب بازی یکشنبه هفته پیش‌روی چلسی مقابل استوک‌سیتی برای آقای خاص‌ به منظور حفظ جایگاهش حیاتی خواهد بود.

چلسی در حال حاضر با 11 امتیاز در رده پانزدهم جدول 20 تیمی لیگ برتر جای دارد و با منچسترسیتی صدرنشین 14 امتیاز اختلاف دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر