صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بازداشت قهرمان مسابقات دومیدانی + تصاویر

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دادند که جاگو پس از رسیدن به خط پایان کفش‌هایش را درمی‌آورد و جای تاول‌های کف پایش را به ناظرین مسابقه نشان می دهد.

کد خبر: 55217

به گزارش زمان برنده مدال نقره در مسابقات بین‌المللی دومیدانی نایروبی، به فریبکاری و تقلب در مسابقه متهم شد. پلیس و مسئولین مسابقه معتقدند جولیس جاگوی 28 ساله پیش از رسیدن به خط پایان مسابقه روز یکشنبه، در میان گروهی از تماشاچیان پنهان‌شده بود و درواقع هیچ نشانه‌ای از عرق کردن و خستگی در ظاهر این دونده که قرار است 26.2 مایل را دویده باشد، وجود نداشت. آن‌ها متوجه شدند که جولیس پس از عبور از گروهی از ناظران و پیوستن به گروه دوندگان پیشرو در خارج از استادیوم نایو، کمتر از یک مایل دویده است.

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دادند که جاگو پس از رسیدن به خط پایان با مسئولین بحث می‌کند و حتی در اثبات طی کردن مسافتی طولانی، کفش‌هایش را درمی‌آورد و جای تاول‌های کف پایش را به ناظرین مسابقه نشان دهد.

مدیر مسابقات ابراهیم حسین که قهرمانی ماراتون بوستون و نیویورک را در کارنامه خویش دارد، در این رابطه می‌گوید: من از خط شروع تا خط پایان پشت سر دوندگان بودم و اصلاً او را ندیدم.
 

بازداشت برنده مدال نقره مسابقات دومیدانی + تصاویر
 

انتهای پیام/باشگاه

نظرات بینندگان

ارسال نظر