صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اولین پیروزی لیورپولی ها با هدایت کلوپ

کد خبر: 54738

ورزش سه: لیورپول امشب در جام اتحادیه توانست با یک گل بورنموث را از پیش رو بردارد تا اولین پیروزی این تیم با هدایت یورگن کلوپ رقم بخورد.

یورگن کلوپ که در سه دیدار قبلی روی نیمکت لیورپول نتیجه ای بهتر از سه تساوی کسب نکرده بود، سرانجام امشب موفق شد اولین پیروزی خود به روی نیمکت لیورپول را در خانه و مقابل بورنموث کسب کند.

لیورپول عملکرد بسیار خوبی در نیمه اول داشت و به دفعات دروازه بورنموث را تهدید کرد. از همان ابتدا، قرمزها بازی را در دست گرفتند و شروع خوبی داشتند. با شروع حملات شاگردان کلوپ، در دقیقه 17 روبرتو فیرمینو در موقعیت خوبی قرار داشت که ضربه او با دفاع بورنموث روبرو شد ولی در ریباند، کلاین موفق شد دروازه حریف را باز کند. در ادامه لیورپول باز هم موقعیت هایی برای باز کردن دروازه حریف داشت ولی نتوانست از آنها استفاده کند. پس از آن، بورنموث آرام آرام بازی را در دست گرفت ولی در ایجاد موقعیت موفق نبود. در نهایت، نیمه اول با برتری 1-0 لیورپول به پایان رسید.

نیمه ی دوم را هم لیورپول بهتر از حریف خود شروع کرد و با گذشت دقایق بهتر و بهتر شد و توانست برتری خود را بر حریف غلبه کند.شاگردان کلوپ در دقیقه 77 توسط لوکاس صاحب موقعیت بسیار خوبی شدند ولی هافبک برزیلی نتوانست از موقعیت خود استفاده کند. در ادامه لیورپول با به میدان آوردن آدام لالانا سعی بر ادامه حملات خود و گلزنی داشت که بخ این هدف نرسید و بازی با نتیجه 1-0 به نفع قرمزها به پایان رسید.

بدین ترتیب یورگن کلوپ اولین پیروزی خود به همراه لیورپول را در جام اتحادیه کسب کرد تا روند تساوی های مکرر او شکسته شده و هواداران این تیم به آینده با مربی آلمانی خود امیدوارتر شوند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر