صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کاویانپور: بنسون مرا یاد رأفت انداخت

هافبک پیشین پرسپولیس گفت: هافبک‌های استقلال از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارند اما از لحاظ تکنیکی و دوندگی هافبک‌های پرسپولیس برتر هستند.

کد خبر: 54671

خبرگزاری تسنیم: حامد کاویانپور در خصوص دیدار روز جمعه پرسپولیس و استقلال و برگزاری دربی 81 اظهار داشت: پرسپولیس چند بازی است که فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارد و می‌شود به این تیم امیدوار بود و برای استقلالی‌ها کری خواند.

وی ادامه داد: قطعاً از نظر من پرسپولیس برنده دربی است و معتقد هستم که با اختلاف یک گل استقلال را شکست می‌دهد، البته این منوط به این قضیه است که پرسپولیس در دربی هم مانند بازی‌های دیگرش تهاجمی بازی کند. خوشبختانه پرسپولیسِ برانکو جسورانه و هجومی بازی می‌کند.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد دربی روز جمعه تحت تأثیر درگذشت هادی نوروزی دوستانه باشد و بازیکنان دو تیم بخواند رعایت همدیگر را بکنند، خاطرنشان کرد: شرکت در مراسم نوروزی یک کار انسان دوستانه بود که استقلالی‌ها به بهترین نحو آن را انجام دادند اما در زمین فوتبال مسئله چیز دیگری است. مسلماً‌ بازیکنان و هواداران دو تیم می‌خواهند جمعه برنده دربی باشند، چون می‌دانند باختن در دبی تبعات فراوانی دارد.

کاویانپور در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند چه کسی ستاره پرسپولیس در دربی باشد، گفت: پرسپولیس خط هافبک خوبی دارد اما با توجه به شناختی که از برانکو دارم می‌دانم که با حوصله زیاد و کاملاً‌ زیرکانه در فاز دفاعی تیمش را به بهترین نحوه انجام می‌دهد. در مجموع شاید طارمی و شاید عالیشاه ستاره بازی باشند.

وی در خصوص تقابل احمد نوراللهی و امید ابراهیمی در مرکز زمین هم اظهار داشت: در دربی به دست گرفتن وسط زمین حرف اول را می‌زند. هافبک‌های استقلال از نظر فیزیکی شرایط خوبی دارند اما از لحاظ تکنیکی، دوندگی هافبک‌های پرسپولیس برتر هستند. در مجموع در وسط زمین کفه ترازو سمت پرسپولیس سنگین‌تر است.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد خط حمله این تیم هم خاطرنشان کرد: می‌خواهم در مورد بنسون صحبت کنم، درست است که این بازیکن در بازی با ملوان موقعیت‌های گلزنی را از دست داد اما او وحشتناک دونده است. تماشاگران پرسپولیس باید به بنسون فرصت بدهند چون او مهاجم مهمی است و فقط به زمان نیاز دارد. واقعیتش این است که دوندگی بنسون من را یاد پایان رأفت انداخت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر