صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

دیگو کاستا به بیمارستان منتقل شد

ستاره برزیلی‌تبار چلسی در دیدار برابر استوک سیتی در جام اتحادیه انگلیس آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد تا احتمال حضور نیافتن او در دیدار حساس برابر لیورپول قوت بگیرد.

کد خبر: 54577

به گزارش زمان به نقل از EFE، به نظر می‌رسد روزهای تلخ چلسی تمام شدنی نیست. این تیم نه تنها در دیدار برابر استوک سیتی در جام اتحادیه انگلیس تن به شکست داد و حذف شد، بلکه یکی از بهترین بازیکنان خود را نیز از دست داد.

دیگو کاستا که امید نخست چلسی برای گلزنی در خط حمله است، به خاطر برخورد شدید با دروازه‌بان استوک آسیب دید و در دقیقه 33 جای خود را به لویچ رمی داد.
 

دیگو کاستا به بیمارستان منتقل شد


ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی نیز آسیب دیدگی کاستا را جدی دانست و گفت: نمی‌دانم شدت آسیب دیدگی کاستا چقدر است. او را به بیمارستان انتقال دادند و به نظر می‌رسد آسیب دیدگی‌اش جدی باشد.

چلسی در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، دیدار بسیار حساسی برابر لیورپول دارد و با این شرایط به نظر می‌رسد کاستا نتواند برای آبی‌پوشان به میدان برود.

این بازیکن برزیلی‌تبار، فصل قبل عملکرد بسیار خوبی در چلسی داشت و توانست 21 گل به ثمر برساند تا زمینه قهرمانی با این تیم را در لیگ جزیره فراهم کند اما در فصل جاری، او هم مانند دیگر بازیکنان چلسی افت کرده است و در همه رقابت‌هایی که به میدان رفته، تنها دو گل به ثمر رسانده است. البته او چند بازی را به خاطر محرومیت از دست داد. /خبرگزاری ایسنا

نظرات بینندگان

ارسال نظر