صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

بائرمن با هیچ تیمی قرارداد نبسته است!

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: بائرمن شب گذشته در ایمیلی به ما اعلام کرد با هیچ تیمی قرارداد نبسته و منتظر تصمیم ما است.

کد خبر: 54176

خبرگزاری فارس: محمود مشحون در مورد قرارداد بائرمن با تیم روسیه‌ای عنوان کرد: او بعد از جام ملت‌ها چندین بار به ما گفت که تکلیفش را مشخص کنیم و من هم به او اعلام کردم به شخصه نمی‌توانم تصمیم بگیرم و مسئولان عالی رتبه ورزش باید نظر بدهند. بدون مجوز وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نمی‌توانیم با یک مربی خارجی وارد مذاکره شویم. باید همه مسائل را رعایت کنیم و از حد و حدودمان تجاوز نکنیم.

وی ادامه داد:‌بائرمن نامه کتبی به ما نوشت که ایران را دوست دارد و علاقمند است که دوباره با تیم ملی همکاری کند و من هم بر اساس مجوزی که روز چهارشنبه از وزیر ورزش گرفتم با بائرمن وارد مذاکره شدم. به او اعلام کردم اگر بخواهد صرفا از حالا فقط تیم ملی بزرگسالان را در اختیار داشته باشد امکان‌پذیر نیست و باید در تیم‌های پایه نیز کارها را به دست بگیرد. حتی به او اعلام کردیم اگر می‌خواهد همانند دوره قبل کوتاه مدت در تیم ملی کارکند باید بعد از لیگ کارش را آغاز کند.

رئیس فدراسیون بسکتبال تأکید کرد: پس از اخبار روز گذشته مبنی بر ثبت قرارداد بائرمن با تیم روسی با او به صورت مکتوب صحبت کردیم و اعلام کرد که به هیچ وجه با تیم روسی قرارداد نبسته، اما به ما گفت ظرف یکی دو روز آینده تکلیف مرا روشن کنید. نمی‌دانم چه قضایایی پشت این اتفاق وجود دارد. این کار باعث شد قیمت او بالا برود و این به ضرر فدراسیون و ورزش کشور خواهد بود. من همیشه منافع ملی را برای هر کاری در نظر می‌گیرم.

مشحون عنوان کرد: ما موافقت وزیر را گرفته‌ایم و با هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک هم باید در مورد مسائل مالی صحبت کنیم. قطعا اگر او را یکسال در اختیار داشته باشیم کمک زیادی به بسکتبال ما خواهد کرد. از سوی دیگر مربی دیگری مدنظرمان نیست. ما با جذب بائرمن به دنبال نتیجه برای بسکتبال هستیم و به المپیک فکر نمی‌کنیم. هر چند که تا آخر برای رسیدن به این منظور تلاش می‌کنیم.

وی در مورد درخواست میزبانی برای مسابقات انتخابی بین قاره‌ای عنوان کرد: تمام کارها را کرده و درخواست رسمی را داده‌ایم اما با غول‌های بسکتبال که در اروپا وجود دارد بعید می‌دانم میزبانی را به ما بدهند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر