صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

تحريف در مصاحبه بسيار عجيب و تند مجتبي جباري عليه تيم ملي؟!

مصاحبه اخير مجتبي جباري درباره تيم ملي فوتبال ايران و دلايل حضورش در ليگ قطر تعجب بسياري را برانگيخته است.

کد خبر: 5250

جام نيوز/ مصاحبه اخير مجتبي جباري درباره تيم ملي فوتبال ايران و دلايل حضورش در ليگ قطر تعجب بسياري را برانگيخته است.
مجتبي جباري که پيش از جام جهاني 2014 از تيم ملي خداحافظي کرد پس از ماه ها بالاخره مصاحبه کرده است. او در مصاحبه خود گفته که نبايد با گفتن بيش از اندازه عبارت "خليج فارس" تنش سياسي ايجاد کرد. او همچنين گفته که خداحافظي او از تيم ملي به اين دليل بود که نمي خواسته تيمش الاهلي ضرر کند! البته او حرف هاي ديگري هم به زبان آورده بسيار تعجب آور به نظر مي رسد. شک و شبهاتي در اينباره وجود دارد.
وي درباره کارلوس کي روش گفته: «کي روش بدون ترديد نام بزرگي در عرصه ملي است اما هيچ چيزي به فوتبال ايران اضافه نکرد. او بر استفاده از بازيکنان قديمي تاکيد دارد و به بازيکنان جوان نگاه نمي کند. در ايران استعدادهاي زيادي وجود دارند و در همه ليگ هاي ايران بازيکناني بازي مي کنند که مي توانند در آينده ستاره شوند. آنها فقط به حمايت و توجه نياز دارند. من شخصا سه سال با کي روش کار کردم اما هرگز نکته جديد فني از او ياد نگرفتم!»
جسته و گريخته شنيديم که در مصاحبه اخير مجتبي جباري تحريف هايي شده و باعث شده که در اظهارات او جملات عجيب و غريبي ببينيم.
اگر مجتبي جباري در اين خصوص اظهار نظر کند که همه چيز مشخص مي شود اما اگر سکوت وي ادامه داشته باشد مشخص مي شود بايد آن حرفهاي عجيب و البته ناراحت کننده را به پاي خود جباري بنويسيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر