صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

فیلم/ کره جنوبی ۱-۰ استرالیا

شگفتي در روز صدرنشيني/ کره‌جنوبي بر استرالياي ميزبان غلبه کرد

کد خبر: 5229

 

----------------------------------------------

شگفتي در روز صدرنشيني/ کره‌جنوبي بر استرالياي ميزبان غلبه کرد

فارس/ کره‌جنوبي با غلبه بر استراليا شگفتي آفريد و در زمين ميزبان جام،‌به عنوان تيم نخست گروه يک به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرد.
ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال استراليا و کره‌جنوبي، دو حريف قدرتمند رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا که از گروه يک به مرحله يک چهارم نهايي صعود خود را محرز کرده‌ بودند، از ساعت 12 و 30 دقيقه به وقت تهران در سرزمين کانگوروها آغاز شد.
در پايان نيمه نخست اين ديدار که در ورزشگاه سانکروپ بريسبان در حضور تماشاگران بيشمار کشور ميزبان انجام گرفت، کره‌اي‌ها با گل دقيقه 33 جون هيوب يک بر صفر پيش افتاد.
در نيمه دوم استراليايي‌ها براي جبران گل خورده فشار زيادي وارد کردند و کره‌اي‌ها با رعايت اصول دفاعي در دفاع متراکم عمل کرده و در وقت تصاحب توپ حريف، مقابل دروازه خود تجمع کردند. اولي اشتيليکه، سرمربي اين تيم شرق قاره از شاگردانش خواست روي ضد حملات روي دروازه استراليا پيش تاخته ،‌سريع عمل کنند.
اين مربي آلماني در اين بازي مجبور شد 2 بار تعويض اجباري دهد. در دقيقه 41 وقتي جوهوپارک مدصوم شد، به جايش کوک‌يونگ‌هان را به زمين فرستاد.
نيمه دوم نيز وقتي دقيقه 49 کوجاچئول از ناحيه دست به شدت مصدوم شد، وي را از زمين خارج و سون هونگ مين را به بازي فرستاد.
در نهايت اين بازي با برتري يک بر صفر کره جنوبي خاتمه يافت تا اين تيم از 3 بازي 9 امتياز گرفته و به عنوان صدرنشين به مرحله بعد راه يابد. استراليا نيز با 6 امتياز به عنوان تيم دوم به دور يک چهارم نهايي صعود کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر