صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

جدايي معروف؛ مافيا را خوشحال مي‌کند!

وي درمورد جدايي سعيد معروف از اين تيم تصريح کرد: چيزي نشنيده‌ام؛ لطفاً با اين حرف‌ها ما را اذيت نکنيد. اگر سعيد برود هم نکات مثبتي دارد و هم نکات منفي؛ رفتن معروف براي من و تيم اروميه يک اتفاق بد است، چراکه وي جايگزين ندارد و با رفتنش تيم ناقص مي‌شود. برخي‌‌ها در تهران مافيايي راه انداخته‌اند و مي‌گويند اروميه از حالا قهرمان است و با رفتن سعيد قطعاً آنها خوشحال خواهند شد. سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: اگر بخواهيم از نگاه ملي به اين اتفاق نگاه کنيم بايد بگوييم که يک اتفاق فرخنده است که مي‌تواند به سود واليبال ايران باشد. از روز دوشنبه تمرينات را شروع مي‌کنيم و تا آن زمان قطعاً تکليف سعيد معروف هم روشن مي‌شود.

کد خبر: 493

فارس/ سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: برخي‌‌ها در تهران مافيايي راه انداخته‌اند و مي‌گويند اروميه از حالا قهرمان است و با جدايي معروف از تيم ما آنها خوشحال مي‌شوند.
جهانگير سيدعباسي در خصوص نيم فصل اول رقابت‌هاي ليگ برتر واليبال باشگاه‌هاي کشور و قهرماني تيمش اظهار داشت: نسبت به سال گذشته تيم‌هاي شهرستاني مشکلات کمتري داشتند، چراکه هفته‌اي يک بازي انجام مي‌شد. با اين شرايط اگر طوري برنامه‌ريزي شود که تا انتهاي هفته‌اي يک بازي انجام دهيم هم کيفيت ليگ بالاتر مي‌رود و هم اينکه تيم‌ها مي‌توانند بهتر برنامه‌ريزي کنند و بازيکنان کمتر آسيب مي‌بينند.
وي ادامه داد: برخي تيم‌هاي تازه وارد در سطح سوپر ليگ نيستند؛ البته برخي تيم‌ها هم واقعاً خيلي خوب کار مي‌کنند که از جمله آنها مي‌توان به وزارت دفاع اشاره کرد. امسال ليگي داريم که کيفيت بالاتري نسبت به سال گذشته دارد.
سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه خاطرنشان کرد: براي تعطيلات نيم فصل نمي‌توانيم کار خاصي انجام دهيم، چون زمان زيادي نداريم. تنها 3 روز تمرينات را تعطيل کرديم و فقط وزنه زديم؛ از دوشنبه هم کارهاي توپي را اضافه مي‌کنيم.
سيدعباسي عنوان کرد: از ابتدا اولويت ما جذب بازيکنان بومي بود و مي‌خواستيم با بازيکنان بومي نتيجه بگيريم. اگر بخواهيم بازيکن جديد بگيريم بايد بازيکنان بومي خود را آزاد کنيم که اين کار خلاف برنامه‌ريزي اوليه خودمان است. بيش از 90درصد تيم ما بومي است و نمي‌خواهيم اولويت خود را زير پا بگذاريم.
وي درمورد جدايي سعيد معروف از اين تيم تصريح کرد: چيزي نشنيده‌ام؛ لطفاً با اين حرف‌ها ما را اذيت نکنيد. اگر سعيد برود هم نکات مثبتي دارد و هم نکات منفي؛ رفتن معروف براي من و تيم اروميه يک اتفاق بد است، چراکه وي جايگزين ندارد و با رفتنش تيم ناقص مي‌شود. برخي‌‌ها در تهران مافيايي راه انداخته‌اند و مي‌گويند اروميه از حالا قهرمان است و با رفتن سعيد قطعاً آنها خوشحال خواهند شد.
سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: اگر بخواهيم از نگاه ملي به اين اتفاق نگاه کنيم بايد بگوييم که يک اتفاق فرخنده است که مي‌تواند به سود واليبال ايران باشد. از روز دوشنبه تمرينات را شروع مي‌کنيم و تا آن زمان قطعاً تکليف سعيد معروف هم روشن مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر