صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

منصوریان نسخه دروازه بان تیم ملی را پیچید!

این روزها علیرضا منصوریان حسابی از بیرانوند شاکی است.

کد خبر: 49033

خبرآنلاین: این روزها علیرضا منصوریان حسابی از بیرانوند شاکی است.

علیرضا بیرانوند وقتی فهمید در ترکیب نفت برای بازی استقلال نیست، به دستورات کادر فنی این تیم عمل نکرد و پیش از شروع مسابقه به درون زمین نرفت تا با دروازه بان فیکس نفت تمرین کند. این رفتار او باعث شد تا منصوریان پس از مسابقه، با مصاحبه ای تند، از برخورد شدید باشگاه با بیرانوند خبر دهد.

تمام آنهایی که در رختکن نفت حضور داشتند هرگز منصوریان را تا این حد عصبانی و ناراحت ندیده بودند. شکست 2 بر یک مقابل شاگردان مظلومی از یک سو و رفتار غیرحرفه‌ای بیرانوند عواملی بودند تا منصوریان به سیم آخر بزند. او دقایقی از اتمام مسابقه نگذشته بود که به رختکن رسید.

ابتدا به بازیکنانش خسته نباشید گفت و بعد بیرانوند را به رگبار انتقاد بست. او با عصبانیت تمام می‌گفت: «فکر کردی چی شدی؟ فکر می‌کنی کی هستی؟ حالا برای تیم حاشیه درست می‌کنی؟»

منصوریان که هر لحظه آتش خشمش بیشتر می‌شد بیرانوند را تهدید به بازی نکردن تا پایان فصل کرد و خطاب به او گفت: دیگر به تو نیازی ندارم. سنگربان نفت در مقابل تمام این انتقادات سرش را پایین انداخته و هیچ واکنشی نشان نداد.

او ترجیح داد سکوت اختیار کند تا اتفاقات بدتری برایش نیفتد. بیرانوند که باید کمیته انضباطی نفت درباره‌اش تصمیم بگیرد در مصاحبه‌ای انتقادات منصوریان بعد از بازی در رختکن را تأیید کرده است. او این جملات را پیرامون اتفاقات رختکن بر زبان آورد: «آقای منصوریان که همیشه حامی من بوده است بعد از بازی و در رختکن صحبت‌هایی کرد که من خیلی دلگیر شدم چون من به کسی بی‌احترامی نکردم و به تیم هم ضربه نزدم.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر