صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

برانکو: پروین بزرگ‌ترین نام فوتبال ایران است

سرمربی پرسپولیس گفت: فوتبال ایران بازیکنان بزرگی داشته اما باید قبول کنیم که بزرگترین نام فوتبال ایران علی پروین است.

کد خبر: 48944

به گزارش زمان برانکو ایوانکوویچ که در مراسم جشن تولد علی پروین حضور یافته بود، در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دیدار روز جمعه با تراکتورسازی گفت: برای بازی جمعه مشکلاتی داریم. بابک حاتمی به علت محرومیت غایب خواهد بود و نوروزی و کفشگری مصدوم هستند، احمد نوراللهی هم مشکلاتی دارد اما با تمام این مشکلات در بازی با ملوان بازیکنان نیمکت‌نشین ما ثابت کردند که کیفیت لازم را برای حضور در ترکیب اصلی دارند.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس 5 سال است در تبریز تراکتورسازی را شکست نداده است، خاطرنشان کرد: این می‌تواند انگیزه مضاعفی برای بازیکنان ما باشد تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. از تراکتورسازی آشنایی کامل داریم و می‌دانیم 3-4 سال است که در رده‌های بالای جدول قرار داشته است. این تیم سال گذشته می‌توانست به مقام قهرمانی لیگ برسد اما کارت قرمز تیموریان باعث شد با بدشانسی قهرمان نشود.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضورش در مراسم جشن تولد علی پروین و محمود خوردبین گفت: افتخار داشتم که امروز به این مراسم دعوت شده بودم. فوتبال ایران بازیکنان بزرگی مانند دایی، کریمی، هاشمیان، میناوند و مهدوی‌کیا را داشته اما باید قبول کنیم که بزرگترین نام فوتبال ایران علی پروین است. به خاطر همین خوشحالم که در جشن تولد او شرکت کردم، این نشان می‌دهد که من عضوی از خانواده پرسپولیس هستم تیمی که پروین بهترین سال‌هایش را در آن گذرانده است.

برانکو در خصوص اینکه علی پروین اکثرا با مربیان خارجی ارتباط خوبی ندارد اما ارتباطش با برانکو خوب است، عنوان کرد: شما جوان هستید و شاید نمی‌دانید اما پروین قبل از هر چیزی انسانی بزرگ و دوست‌داشتنی است. او به کیفیت و دانش تمام مربیان چه ایرانی و چه خارجی احترام می‌گذارد. من اولین بار 15 سال پیش پروین را دیدم و از همان زمان ارتباط خوبی بین ما برقرار بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضورش در جشن تولد پروین به خاطر این است که حاشیه امنیت خوبی در پرسپولیس داشته باشد، گفت: من برای پروین احترام زیادی قائل هستم و دوست ندارم خودم را با این مسائل حاشیه‌ای درگیر کنم اما قطعا کادرفنی پرسپولیس تمام تلاشش را انجام می‌دهد تا به بهترین نحو کار کند. در تمام بازی‌ها بهتر از حریفان بودیم اما وقتی بهتر هستید تضمینی برای نتیجه‌گرفتن نیست. طارمی، دایی یا کریمی همیشه وقتی بهترین بازی‌هایشان را انجام می‌دادند تضمینی نبود که تیم هم نتیجه بگیرد. ما چه ببریم و چه ببازیم با کیفیت بازی خواهیم کرد./تسنیم

نظرات بینندگان

ارسال نظر