صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

گواردیولا شگفت‌زده از لواندوفسکی

سرمربی بایرن بعد از درخشش لواندوفسکی در دیدار برابر ولفسبورگ درحالی که که کاملا شگفت زده و متعجب شده بود گفت که در عمرش چنین شبی را تجربه نکرده بود.

کد خبر: 48862

خبرگزاری ایسنا: به نقل از یورو اسپورت، بایرن مونیخ در دیدار برابر ولفسبورگ شب بسیار عجیبی را تجربه کرد. این تیم در نیمه نخست بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت و با یک گل هم از حریف خود عقب افتاد اما در نیمه دوم یک شب رویایی برای هواداران بایرن رقم خورد.

پپ گواردیولا سرمربی بایرن در نیمه دوم روبرت لواندوفسکی را به بازی فرستاد و با آمدن این بازیکن روند بازی به کلی تغییر کرد. این مهاجم لهستانی توانست دست به کاری نادر در فوتبال بزند. او در 8 دقیقه 5 گل به ثمر رساند و باعث شد تا بایرن سه امتیاز حساس این دیدار را هم به دست آورد و موقتا به صدر جدول رده بندی صعود کند.

گواردیولا سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ مانند همه هواداران این تیم از عملکرد لواندوفسکی شگفت زده شده است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: شاید الان مهم‌ترین سوال شما این باشد که لواندوفسکی چه کار کرد. واقعا نمی‌توانم به این سوال پاسخ دهم چون مانند شما متعجب شده‌ام. تا الان نه به عنوان بازیکن و نه به عنوان مربی چنین چیزی را تجربه نکرده بودم.

او ادامه داد: لواندوفسکی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال جهان است. بسیار خوشحالم که چنین بازیکن بزرگی را در اختیار داریم. برای او بسیار خوشحالم. او درست به کار غیر ممکنی زد. بعضی از بازیکنان هستند که استعداد بسیار بالایی دارند و باید در هر شرایطی در زمین باشند و روبرت یکی از آنها است.

سرمربی بایرن درباره عملکرد تیمش در دیدار برابر ولفسبورگ هم گفت: در نیمه نخست عملکرد خوبی نداشتیم. ولفسبورگ اجازه بازی هجومی را به ما نمی‌داد و مهاجمان هم راه به جایی نبردند اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و پیروزی ارزشمندی را به دست آوردیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر