صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

راهکار آبی‌ها برای شکست دادن طارمی

امید ابراهیمی هافبک دفاعی استقلال با زدن سه گل، جزو مدعیان آقای گلی است.

کد خبر: 48856

خبر آنلاین: امید ابراهیمی هافبک دفاعی استقلال با زدن سه گل، جزو مدعیان آقای گلی است. او در این باره می گوید: «اگر در بازی گسترش فولاد آن ضربه چیپی که زدم گل می شد الان 4 گله بودم، حیف. ولی سه گل هم بد نیست.»

امید در پاسخ به این سوال که پس دوست داری در بین مدعیان باشی، می گوید: «من اصلا دنبال گلزنی نیستم. اینقدر می گویند گل بزن گل بزن که وقتی یکی دو هفته گل نمی زنم می گویند چرا گل نزدی؟ می گویم مگر وظیفه من است که حتما گل بزنم؟ این چیزها را بروید به فورواردها بگوئید چرا به من می گوئید؟ چنین خواسته ای فقط کار را برای من سخت تر می کند. یعنی وظیفه ام زیاد می شود و فشار زیادی رویم می آورد. در کوچه و خیابان وقتی طرفداران من را می ببیند می گویند امید این هفته گل بزن، می گویم وظیفه من نیست. به تمرین بیائید و این حرف را به سجاد شهباززاده، آرش برهانی، پروپییچ و محسن کریمی بگوئید. من وظیفه ام چیز دیگری است.»

ابراهیمی توضیح می دهد که شهباززاده رقیب طارمی برای آقای گلی است و توضیح می دهد: «ما تلاش می کنیم که به سجاد اینقدر پاس گل بدهیم تا آقای گل شود. شهباززاده پسر خیلی خوبی است. توانایی زیادی دارد. فراموش نکنید او پنالتی زن تیم نیست. همه به ما به سجاد در تمرین گفتیم که تمام تلاشمان را می کنیم تا تو آقای گل لیگ برتر شوی و بتوانی آخر فصل موفق باشی. به او گفتیم اصلا نگران نباش، انشالله به این هدف می رسی. الان هم دوباره می گویم که هدف ما این است که سجاد بتواند به گلزنی هایش ادامه بدهد. به دیگر مهاجم ها هم کمک می کنیم و امیدواریم مثل قبل در ادامه هم موفق باشند.»

نظرات بینندگان

ارسال نظر