صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چراغ سبز «طارمی» برای همبازی شدن با ژاوی

مهاجم بوشهری پرسپولیس در سه راهی سری آ، لیگ قطر و پرسپولیس قرار دارد که در این بین رقم پیشنهاد تیم ژاوی به او چشمک می زند.

کد خبر: 48845

ایران ورزشی: این روزها هر جا نگاه می‌کنید حرف مهدی طارمی است که درخشیده و در روزهای بحرانی پرسپولیس تنها مایه امیدواری هواداران این تیم است.
 
وی که در یک ماه گذشته درخشش فوق‌العاده‌ای داشته و طی 9 بازی باشگاهی و ملی 10 گل زده، مورد توجه تیم‌های خارجی قرار گرفته و بعید نیست با حضور او در یک لیگ خارجی در نیم فصل دوم به تعداد لژیونرهای ایرانی اضافه شود.
 
مهاجم جوان پرسپولیس که چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود دوست ندارد به تیم‌های عربی برود و فوتبالش را در حوزه خلیج‌فارس دنبال کند حالا یک پیشنهاد چشمگیر از السد قطر دارد و بعید نیست در زمستان همبازی ژاوی بزرگ شود.
 
طارمی اخیرا پیشنهاد السدی‌ها را دریافت کرده و در حالی که از رقم واقعی پیشنهاد این باشگاه خبر ندارد OK اولیه را برای پیوستن به این تیم داده است.
 
البته طارمی دوست ندارد این پیشنهاد رسانه‌ای شود چون می‌ترسد با زوم کردن هواداران روی او و انتقاد از هوایی شدنش روند گلزنی‌اش را نتواند ادامه دهد و افت کند.
 
از سوی دیگر رابطان و واسطه‌های انتقال بازیکنان ایرانی به اروپا هم دست به کار شده‌اند تا مهاجم پرسپولیس را به سری آ ایتالیا ببرند. این افراد هایلایت بازی‌های طارمی در پرسپولیس طی یک سال و نیم اخیر و البته بازی‌های ملی او را گرفته‌اند و دنبال مقدمات این انتقال هستند.
 
هر چند مساله انتقال طارمی به اودینزه هنوز در مرحله اولیه است باید دید در نهایت مهاجم بوشهری و صاف و ساده پرسپولیس به پول شگفت‌انگیز قطری‌ها چشمک می‌زند یا به جمع لژیونرهای اروپایی ایران می‌پیوندد.
 
البته شاید هم کل این مسائل در نهایت به نتیجه نینجامید و او تا آخر فصل در پرسپولیس ماند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر