صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مايلي کهن: يک مسي پيدا کردم!

محمد مايلي کهن که در مراسم ديروز تجليل از ستارگان جام 96 حرف هاي جالبي درباره روزهاي خوب فوتبال ايران زد.

کد خبر: 4767

ورزش سه/ محمد مايلي کهن که در مراسم ديروز تجليل از ستارگان جام 96 حرف هاي جالبي درباره روزهاي خوب فوتبال ايران زد.
او درباره برخي از حرفهاي ديروزش در پاسخ به "ورزش سه" توضيحاتي داد. اين که گفته بود يک مسي در ايران پيدا کرده است:
يک مسي پيدا کردم
آنقدري وقت نداريم که بخواهيم تيم را از پايه بسازيم در چنين شرايطي بهترين کار اين است که بازيکنان بزرگي انتخاب کنيم که ما وقتمان را آنطور که مي دانيد گذاشته ايم روي انتخاب بازيکنان لايقي که نمونه آنها افرادي مثل همين جواني ست که گفتم؛ يکي که مثل مسي بازي مي کند، اما اسم او را فعلا نمي گويم بعد ها نه فقط او بلکه چند نفر مثل او را انتخاب مي کنيم. ضمن آن که مسي هم يک انسان است و مثل بقيه 2 چشم و 2دست دارد چرا تصور مي شود که اگر کسي ستاره شود، يکي است که ابر انسان است؟
کشف نکردم انتخاب کردم
لطفا اشتباه نشود من نگفتم اين بازيکن را کشف کردم بلکه گفتم از کشوري که پر از استعداد است ستاره اي ديده و او را انتخاب کردم، ما در اين تيم نقش مشاوره اي داريم و سرمربي تيم آقاي خاکپور است و نقش من تنها نقش مشورتي است.
کاشاني و خاکپور بزرگي مي کنند
بعد از آقاي خاکپور بايد از تلاشهاي صادقانه مدير تيم تشکر کنم، آقاي کاشاني ساعت سه و نيم بامداد کار بازيکن تيم ملي يعني اخباري را با تماس به يکي از مسئولان نيروي انتظامي حل کردند، اين 2 عزيز قابليت هاي اين تيم را بالا برده اند و من براي هر2 نفرشان نقش مشورتي دارم.
آينده را بسازيم
دوستان گفتند بهتر بود تيم ملي با من به جام جهاني 1998 مي رفت البته خودم هم ادعا دارم تيم ما با استاندارد تيم 96 در جام جهاني 98 توان رسيدن به دور دوم جام جهاني را داشت،اما به هر حال از آن دوران گذشته وحالا ما بايد تلاش کنيم تا تيم اميد را براي آينده با کمک هم بسازيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر