صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کارلوس کروش «اجنبي ايــراني» !

نتيجه اين احترام هم مشخص است. احترام، احترام مي‌آورد و تا همين حالا 25 هزار بليت بازي ايران و قطر را ايرانيان مقيم سيدني خريده‌اند. اما هزاران کيلومتر اين‌طرف‌تر، سهم هواداران چيست؟ سهم عکاس‌ها چيست؟

کد خبر: 4722

خبرآنلاين/ کارلوس کروش که نظم و انضباط برايش فوق‌‌العاده اهميت دارد و مي‌گويد در اردوهاي تيم‌ملي نبايد شهرام و بهرام و ليدرها پرسه بزنند، اتوبوس تيم‌ملي را نگه داشت و اجازه داد طرفداران وارد آن شوند. اين بدعت تازه‌اي در فوتبال ايران بود‌؛ فوتبالي که اگر همين هواداران را نداشته باشد، هيچ است.کروش اين‌گونه به هواداران ملي احترام مي‌گذارد. ابتدا به جمع‌شان مي‌رود، با آنها عکس مي‌گيرد و سپس با ديدن شور و اشتياق‌شان مي‌رود و يک اتوبوس پر از ستاره را برايشان مي‌آورد.سپس خودش جلوي در مي‌ايستد، 5 نفر، 5 نفر هواداران را به داخل راه مي‌دهد و اجازه مي‌دهد به حريم خصوصي تيمي وارد شوند که تنها يک روز ديگر با قطر بازي مي‌کند.
نتيجه اين احترام هم مشخص است. احترام، احترام مي‌آورد و تا همين حالا 25 هزار بليت بازي ايران و قطر را ايرانيان مقيم سيدني خريده‌اند. اما هزاران کيلومتر اين‌طرف‌تر، سهم هواداران چيست؟ سهم عکاس‌ها چيست؟مربياني هستند که از ترس، ليدرهايشان را در خيابان اطراف محل تمرين مستقر کرده‌اند تا اجازه ورود عکاس‌ها را ندهند! همچنين اين ليدرها را مأمور کرده‌اند که اگر کسي حرف اضافه‌اي زد، او را به رختکن ببرند تا کتکي مفصل نوش جان کند. اينجا هواداران اهل کوفه هستند و اگر به تيم نزديک شوند، بايد لحظاتي جهنمي تجربه کنند چون کساني هستند که با گردن‌هاي قطور، از آنها پذيرايي مي‌کنند اما کروش يک اتفاق نو را رقم زد.نشان داد او نيست که ايران و ايراني را تخريب مي‌کند بلکه کساني که اتفاقاً ادعاي ايراني بودن دارند و به کروش و موافق‌هايش هجوم مي‌آورند، ايران و ايراني را تخريب مي‌کنند.
کدام مربي فوتبال ايران را سراغ داريد که به يک هوادار ساده فوتبال چنين موقعيتي بدهد؟ او بعد از هر جلسه تمريني، به شخصه در بسته کمپ را باز مي‌کند تا با هواداران عکس بگيرد و متعاقباً از بازيکنان هم مي‌خواهد چنين کنند. اين يعني احترام به هوادار و بالا بردن جايگاه هوادار ايراني...

نظرات بینندگان

ارسال نظر