صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

مسي ايراني فصل بعد براي ليورپول توپ خواهد زد؟

در خصوص شايعات و اخبار نقل وانتقالات زمستاني ليورپول، سايت بليچر ريپورت گزارشي منتشر کرده که در اين گزارش سردار آزمون و اسکيل لاوتزي را جزو گزينه‌هاي قرمزپوشان آنفيلد قرار گرفته‌اند.

کد خبر: 4716

بانک ورزش/ در خصوص شايعات و اخبار نقل وانتقالات زمستاني ليورپول، سايت بليچر ريپورت گزارشي منتشر کرده که در اين گزارش سردار آزمون و اسکيل لاوتزي را جزو گزينه‌هاي قرمزپوشان آنفيلد قرار گرفته‌اند.
لاوتزي که در حال حاضر در تيم پاري‌سن‌ژرمن بازي مي‌کند، به احتمال فراوان در نيم فصل از اين تيم جدا خواهد شد و مي‌تواند يک خريد بزرگ براي قرمزهاي مرسي‌سايد باشد؛ خريدي که هزينه‌اي 8 ميليون پوندي براي باشگاه ليورپول خواهد داشت.
روزنامه اسکاتلندي ديلي اکسپرس هم نوشت: ليورپولي‌ها به دنبال يک بازيکن جوان و بين‌المللي هستند که اين بازيکن سردار آزمون، استعداد ايراني است. مهاجم 20 ساله‌اي که به نظر مي‌رسد ليورپول بايد براي او حدود 5 ميليون پوند هزينه کند.
بنابر اين گزارش، آرسنال و تاتنهام هم علاقه‌مند به جذب آزمون هستند. توپچي‌هاي لندن ابتداي فصل هم به دنبال امضاي قرارداد با آزمون بودند که او اعلام کرد براي تيم روبين‌کازان روسيه بازي مي‌کند.
در ادامه گزارش بليچر ريپورت آمده که آزمون يکي از بزرگترين نام‌ها در بين رسانه‌هاست و اين مهاجم را مسي ايراني مي‌نامند.
کارشناسان هم اذعان دارند که اين بازيکن 20 ساله نشان داده بسيار با استعداد است، به خصوص در بازي‌هايي که براي تيم ملي ايران به ميدان رفته است.
در حال حاضر سردار آزمون در فهرستي قرار دارد که جزو 10 استعداد در حال ظهور آسيا محسوب مي‌شود و اخيراً نيز بارها توانسته براي تيم ملي کشورش به خصوص در بازي با کره‌جنوبي و عراق گلزني کند.
---------------------------------
مدير اجرايي باشگاه روبين‌کازان: چند پيشنهاد براي آزمون رسيده است
 
تسنيم/ مدير اجرايي باشگاه روبين‌کازان روسيه اعلام کرد که چند پيشنهاد براي سردار آزمون رسده است اما از جزئيات اين مسئله صحبتي نکرد.
منابع خبري روسيه‌اي پس از انتشار گزارش‌هاي ديلي‌اکسپرس و بليچر ريپورت، از پيشنهاد تيم‌هاي ليگ برتري انگليس به سردار آزمون خبر داده‌اند و صحبتي هم با مدير اجرايي باشگاه روبين‌کازان داشته‌اند.
در اين خصوص نوشته شده که باشگاه‌هاي ليورپول، آرسنال و تاتنهام در تعقيب ستاره روبين‌کازان هستند و بيشتر از همه قرمزپوشان مرسي‌سايد و توپچي‌هاي لندني به تصميم مسئولان اين باشگاه روسيه‌اي چشم دوخته‌اند.
آيرات گايارف، مدير اجرايي باشگاه روبين‌کازان در خصوص اين موضوع گفت: «سردار آزمون بازيکن روبين‌کازان است. او يک قرارداد معتبر با باشگاه ما دارد. ما اکنون منتظر بازگشت اين بازيکن از جام ملت‌هاي آسيا هستيم و مي‌خواهيم تا پايان فصل کارمان را با او ادامه دهيم».
وي درباره اينکه آيا از باشگاه‌هاي انگليسي پيشنهادي براي جذب سردار آزمون رسيده است، اظهار داشت: «چند تيم براي جذب او درخواست داشته‌اند و پيشنهاداتي رسيده اما من هيچ دليلي نمي‌بينم تا زمان رسمي شدن اين مسئله بخواهم صحبتي کنم».

نظرات بینندگان

ارسال نظر