صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

واکنش خاکپور به قرعه تیم ملی امید

کد خبر: 46702

خبرگزاری فارس: مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 برزیل امروز در محل برگزاری این رقابت‌ها برگزار شد.

طی این قرعه‌کشی 16 تیم‌حاضر در این مسابقات در 4 گروه 4 تیمی به مصاف یکدیگر می‌روند که از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد صعود می‌کند و تیم‌های صعود کننده در مرحله بعدی به صورت ضربدری به مصاف یکدیگر می‌روند که در نهایت 3 تیم اول راهی مسابقات المپیک می‌شوند.

مرحله دوم این رقابت‌ها دی ماه در کشور قطر برگزار می‌شود.

طبق اعلام مسئولان سید بندی این رقابت‌ها مشخص شد.

در سید اول تیم‌های قطر، عراق، عربستان، اردن قرار گرفتند. در سید دوم کره جنوبی، سوریه، استرالیا، ژاپن  در سید سوم امارات، ایران، کره شمالی و ازبکستان و در سید چهارم چین، یمن، تایلند و ویتنام حضور دارند.

قرعه‌کشی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه اول

قطر- سوریه- چین - ایران

گروه دوم

تایلند- کره شمالی- ژاپن- عربستان سعودی

گروه سوم

یمن- ازبکستان- کره جنوبی- عراق

گروه چهارم

ویتنام- امارات- استرالیا- اردن
=======================================
 
 
خبرگزاری تسنیم: محمد خاکپور در خصوص‌ قرعه تیم امید در مرحله گروهی رقابت های انتخابی المپیک گفت: سرگروه ما میزبان مسابقات است و قطعا از شرایط میزبانی خودش به نحو احسن استفاده می‌کند تا به عنوان تیم اول به مرحله حذفی صعود کند.

وی اظهار داشت: تیم‌های چین و سوریه نیز جزو قدرت‌های آسیا هستند و قطعا با هدف صعود از گروه در مسابقات شرکت می‌کنند ولى ما هم تیم ایرانیم و برای رسیدن به هدفی که ترسیم کرده‌ایم باید تمامی موانع و حریفان را از پیش رو برداریم.

خاکپور تصریح کرد: با توجه به حضور میزبان رقابت‌ها در گروه ما، باید تمرکز و تلاش خودمان را بیشتر کنیم و با تمام توان در مسابقات انتخابی ظاهر شویم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر