صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

خدا را شکر فرزندان علي کريمي شبيه خودش نيستند!

علي انصاريان رفيق صميمي و قديمي علي کريمي حالا مربي دو فرزند کريمي است و حرف هاي جالبي در اين مصاحبه در خصوص فرزندان جادوگر به زبان آورده است. مجله تماشاگران امروز در اين هفته به سراغ علي انصاريان رفت و انصاريان نيز خاطرات جالبي در مورد فرزندان کريمي تعريف کرد. اين گزارش را بخوانيد:

کد خبر: 4489

خبرآنلاين/ علي انصاريان رفيق صميمي و قديمي علي کريمي حالا مربي دو فرزند کريمي است و حرف هاي جالبي در اين مصاحبه در خصوص فرزندان جادوگر به زبان آورده است.
مجله تماشاگران امروز در اين هفته به سراغ علي انصاريان رفت و انصاريان نيز خاطرات جالبي در مورد فرزندان کريمي تعريف کرد. اين گزارش را بخوانيد:
علي کريمي صاحب سه فرزند است، دو پسر و يک دختر. اين خانواده کوچک اما خوشبخت و مشهور، به غير از زندگي روزمره، اتفاقات جالبي را تجربه مي کنند. يکي از اين اتفاقات، حضور دو پسر علي کريمي به نام هاي هاوش و هيرسا در يک مدرسه فوتبال است. مدير و مربي اين مدرسه فوتبال هم کسي نيست جز علي انصاريان. مدافع اسبق پرسپوليس، استقلال و تيم ملي که رفاقتي طولاني مدت با علي کريمي دارد. او که مثل علي کريمي فوتبالش را به اتمام رسانده، حالا مربي بچه هاي کريمي است. انصاريان براي مان قصه هاي بامزه اي از فرزندان کريمي نقل مي کند: «هاوش بازيکن خوبي است. مثل علي، چپ پا و سربالا فوتبال بازي مي کند. با تمام وجودش تمرين مي کند و وقتي به او مي گويم بايد فلان کار را انجام دهي، يک دقيقه هم معطل نمي کند. هيرسا نيز بازيکن خوبي است. او را هم دوست دارم. هيرسا راست پا و شوتزن است. البته هر دو نفر از تکنيک و سرعت انتقال بالايي بهره مي برند. انگار تکنيک علي به صورت ژنتيکي به اين دو بچه به ارث رسيده است.»
انصاريان که حالا خودش را در قاب تصويرهاي سينمايي مي بيند و اعتقاد دارد ستاره جديد دنياي سينماست، باز هم از فرزندان جادوگر مي گويد: «هاوش و هيرسا در بغل خودم بزرگ شده اند. رفاقت من و علي مربوط به امروز و ديروز نمي شود. تقريبا در يک زمان به پرسپوليس آمديم و من اصلا به خاطر علي کريمي، يک زماني شماره 8 را مي پوشيدم. هميشه بابت زندگي که دارد، خدا را شکر مي کنم. همسر علي، يک انسان به تمام معناست. من با اين خانواده، رفت و آمد هم دارم اما بايد بگويم از اينکه هاوش و هيرسا شبيه پدرشان نيستند، خيلي خوشحالم! علي کريمي اصلا بلد نيست حرف دلش را به زبان بياورد. او حرف نمي زند و حرف هايش را در دلش نگه مي دارد، يکدفعه رفتاري انجام مي دهد که همه تعجب مي کنند. هيچ کس نمي گويد چه اتفاقي رخ داده که علي کريمي تا اين حد عصباني شد، همه فقط مي پرسند چرا علي آن کار را کرد؟»
او نظرات ديگري هم در مورد خانواده کريمي دارد: «خدا را شکر که فرزندانش مثل خودش نيستند. آنها شور و نشاط خاصي دارند. مدام سر و صدا مي کنند و برعکس علي، گوشه گير نيستند. من علي را بهتر از دوستان ديگرش مي شناسم چون با او سال ها هم اتاقي و همبازي بودم. مي دانم چه اخلاق هاي بدي دارد و چطور مي تواند روي مغز دوستانش راه برود! ما در کنار هم بزرگ شديم و حالا فرزندانش در کنار من هستند. علي هيچ وقت در زندگيش نتوانست روابط عمومي جالبي داشته باشد، او حرف زدن معمولي را هم بلد نيست اما خدا را شکر که فرزندانش خوب صحبت مي کنند و دوست پيدا کردن را بلدند. حالا علي کريمي اين حرف ها را بخواند، پوست مرا مي کَنَد ولي من حقايق را مي گويم. علي اين همه سال پرسپوليس بود، يکبار نشد با همه بازيکنان تيم رابطه دوستانه داشته باشد. يک عده را دست مي انداخت، يک عده را با شوخي هايش ذله مي کرد، با يک عده اصلا از بيخ و بُن مشکل داشت و تنها 4، 5 نفر دور و بَرَش بودند. البته در همان حال، همه بازيکنان علي را دوست داشتند و برايش جان مي دادند. هاوش و هيرسا اين طور نيستند. با همه رفاقت دارند.»
علي انصاريان گفت: «من حقيقت را مي گويم، بيشتر از ساير بچه ها، هواي اين دو نفر را دارم. وقتي مي خواهيم فوتبال درون تيمي بازي کنيم، من يک تيم بردارم و هاوش يک تيم. آها! من هيچ وقت هاوش و هيرسا را در يک تيم و با هم قرار نمي دهم. آنها چون تکنيکي هستند، بهم پاس نمي دهند و اعصاب شان بهم مي ريزد. اما وقتي مقابل هم بازي مي کنند هم مشکل ديگري است چون رحم ندارند، چپ و راست همديگر را مي زنند. فوتبال شان خيلي خوب است، سطح بازي اين دو بازيکن را مي پسندم. مطمئن باشيد بعدا از هاوش و هيرسا کريمي چيزهاي بيشتري مي شنويد. آنها با اين و آن دعوا مي کنند و خيلي زود عذرخواهي مي کنند. بچه هاي خوبي هستند. اتفاقا چند روز پيش به علي گفتم بگذار بچه هايت فوتبال شان را ادامه دهند، استعداد درخشاني هستند ولي علي گفت: هيچ فشاري روي آنها نيست، خواستند، خودشان مي روند و فوتباليست مي شوند. من براي برادر خودم پارتي بازي نکردم، اين که بچه هايم هستند!»

نظرات بینندگان

ارسال نظر