صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چرا هيچ کس عابدزاده را دوست ندارد؟

کد خبر: 4469

خبرآنلاين/ عابدزاده در قلب فوتبال ايران نامي است که حک شده، عکسي است که قاب شده و خاطره ايست که از يادها نمي رود با اين حال انگار هيچ کس او را دوست ندارد.اين نام يک زماني بدن مهاجمان تيم هاي ملي کشورهاي عرب حوزه خليج هميشه فارس را مي لرزاند.
آنها با ترس و احتياط نام عابدزاده را بر زبان مي آوردند. احمدرضا مي توانست يک تنه مقابل يک تيم بايستد، کاري که با استراليايي ها در خاطره انگيزترين بازي تاريخ فوتبال ايران انجام داد. او سهم بزرگي در تنها پيروزي تاريخ ايران در جام هاي جهاني مقابل آمريکا داشت و پرسپوليسي ها براي بيمه دروازه شان هرگز نتوانستند جايگزيني برايش پيدا کنند. عابدزاده در قلب فوتبال ايران نامي است که حک شده، عکسي است که قاب شده و خاطره ايست که از يادها نمي رود با اين حال انگار هيچ کس او را دوست ندارد. رفتاري که در اين سال ها با يکي از محبوب ترين چهره هاي فوتبال ايران صورت گرفت، باعث شد عابدزاده آخرين راه يعني فرار از اين وضعيت را انتخاب کند. موضوع تاسف باري است اما او حتي براي خروج از ايران و فرار از جامعه فوتبال کشورمان نيز مشکل دارد؛ مشکل خروجي، مشکل بدهي مالياتي، مشکل نداشتن آزادي عمل. عابدزاده در فصل نهم مشغول کار در پرسپوليس به عنوان مربي گلرها بود که به يکباره با تصميمي سوال برانگيز، زلاتکو کرانچار پس از کسب يک برد و يک تساوي خارج از خانه از روي نيمکت پرسپوليس برکنار شد تا علي دايي جايش را بگيرد.
اولين تصميم دايي در نوع خود عجيب بود: «عابدزاده را نمي خواهم، محمدعلي يحيوي (که استقلالي بود) مربي دروازه بان هاي ماست» آن روز احمدرضا از پرسپوليس رفت آن هم در شرايطي که کرانچار را با سلام و صلوات به خانه اش فرستادند و عابدزاده دست خالي و با مدلي تحقيرآميز پرسپوليس را ترک کرد. او اما به خاطر علاقه بيش از اندازه به اين باشگاه هرگز به دنبال مطالباتش نبود تا اينکه به تازگي براي خروج از کشور دچار مشکل شد. بعد از حضور در اداره ماليات فهميد بابت پولي که هنوز از باشگاه پرسپوليس طلب دارد، 160 ميليون تومان بايد ماليات بدهد. اين شرايط سبب شد عقاب فوتبال ايران به ديدار حميدرضا سياسي مديرعامل وقت باشگاه پرسپوليس برود. سياسي قول هايي به احمدرضا داد که هيچ کدام شان عملي نشد.
افراد ديگر نيز کارهاي عابدزاده را پيگيري نکردند اما احمدرضا مي گفت: «نمي خواهم از پرسپوليس شکايت کنم، من فقط دوست دارم مشکلم حل شود، همين.» با اين حال هيچ کس نيست که به خاطر سابقه درخشان عابدزاده، مشکلش را حل کند. هيچ کس در بين مديران باشگاه نيست که او را دوست داشته باشد و مثل يک قهرمان ملي، گره از کارش باز کند.بدتر اينکه امير، فرزند عقاب آسيا هنوز 260 ميليون تومان از باشگاه پرسپوليس طلبکار است. شايد او نيز چوب نام پدرش را مي خورد. کسي چه مي داند؟

نظرات بینندگان

ارسال نظر