صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

خوردبین : با 2 برد به کورس برمی‌گردیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نوبت اُفت تیم‌های بالای جدول هم می‌رسد و با دو برد متوالی دیگر در کورس قهرمانی قرار خواهیم گرفت.

کد خبر: 43967

خبرگزاری تسنیم: محمود خوردبین در خصوص آخرین وضعیت تیم پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: یکی از بازی‌های سخت خود را در شرایط آب‌وهوایی سخت اهواز با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم، هر چند که معتقدم باید زودتر از اینها در دیدار‌های خود به سه امتیاز می‌رسیدیم و در سه بازی با وجود برتری مقابل حریف متأسفانه بدون امتیاز از میدان بیرون آمدیم.

وی ادامه داد: عوامل مختلفی دست به دست هم داد تا ما نتوانیم در سه بازی متوالی موفق باشیم، اما خدا را شکر که در اهواز بدشانس‌های‌مان تمام شد و به چیزی که استحقاقش را داشتیم، رسیدیم. انصافاً تیم در اهواز، مخصوصاً در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش گذاشت و سه امتیاز حق مسلم ما بود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که او از جمله افرادی بود که بعد از شکست‌‌های تیمش همواره از آینده خوب صحبت می‌کرد، تصریح کرد: خدا را شکر که حداقل شما این مسئله را درک کردید. واقعاً من در بازی‌های قبل تیمم را شایسته باخت نمی‌دانستم، چون در هر سه بازی که باختیم از نظر فنی نسبت به حریف خود برتری داشتیم. همان‌طور که گفتم عوامل زیادی باعث شد الان در جایگاه خوبی در جدول رقابت‌ها قرار نداشته باشیم. هم‌اکنون نیز بیشتر از قبل این تیم جوان شده را باور دارم و اعتقاد دارم این تیم بهتر از این هم خواهد شد.

خوردبین با تأکید بر اینکه پرسپولیس به زودی در کورس قهرمانی قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: ما اگر دو برد پشت سر هم کسب کنیم خیلی زود در کورس قهرمانی قرار خواهیم گرفت. خوشبختانه تیم از زیر فشار خارج شده و دیدار‌های آینده‌مان به مراتب راحت‌تر از بازی‌های قبل است. شک نکنید تیم‌هایی که هم اکنون در بالای جدول قرار دارند در دیدارهای آینده امتیاز از دست خواهند داد و نوبت اُفت آنها هم فرا می‌رسد. البته ما هم نباید اشتباهات گذشته خود را تکرار کنیم و در هر مسابقه فرصت‌های زیاد گلزنی را از دست بدهیم.

وی درباره دیدار تیم‌های ستارگان ایران و جهان، اظهار داشت: این بازی جذابیت خاص خود را داشت و مهم‌ترین نکته آن فیزیک خوب ستارگان پیشین فوتبال بود. شخصاً وقتی نفرات تیم ستارگان را آنقدر آماده و سرحال دیدم، لذت بردم. دیدید که چقدر خوب یکدیگر را در زمین پیدا کرده و خیلی راحت فوتبال بازی می‌کردند. آنها در واقع نشان دادند که در هر سن و سالی در شرایط نرمال به سر می‌برند و دلیلش این است که اصولی زندگی می‌کنند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر