صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

زشت است که سالگادو به ما بگوید «هیس»!

در کنفرانس مطبوعاتی بازی ستاره ها اتفاق تلخی رخ داد.

کد خبر: 43898

خبرآنلاین: در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ستاره ها، میشل سالگادو چند بار گفت: «هیس» تا کسانیکه در کنفرانس مطبوعاتی شلوغ می کنند، ساکت شوند. این اصلا اتفاق خوبی نیست که یک بازیکن بین المللی مثل یک ناظم عمل کند و مدام تذکر دهد که ساکت شوید. متاسفانه این اتفاقی بود که در کنفرانس افتاد و خبرنگارانی را که سال ها به این سالن می روند را بهت زده کرد.

بی شک سالگادو بی ادبی نکرد، بلکه برای او عجیب بود که چطور عده ای بلد نیستند احترام بگذارند و در حین حرف زدن ستاره های بزرگی چون هیرو و فیگو، سکوت کنند. چطور جماعتی احترام گذاشتن را بلد نیستند؟ حتما باید ستاره ای چون سالگادو به ما بگوید «هیس» و به یک چشم همه را نگاه کند؟

در بازی ستاره ها انواع و اقسام «ناخبرنگار» در جایگاه خبرنگاران بود. شاید از 100 خبرنگاری که حضور داشتند، بیش از نیمی از آنها تا به حال در جایگاه دیده نشده بودند و در طول بازی تنها نقش یک تماشاگر را داشتند. همان ها برای اولین بار به کنفرانس مطبوعاتی رفتند تا جو این سالن، مثل همیشه نباشد. چیزی غم انگیزتر از این نیست که مدام یک ستاره فوتبال دنیا بگوید هیس و به خبرنگاران اخم کند. اینجاست که می گویند تر و خشک با هم می سوزد و آنچه در ذهن سالگادو می ماند، بی احترامی چند نفر نبود، بلکه همه بود...

نظرات بینندگان

ارسال نظر