صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نوری : در قطر از لحاظ فوتبالی لذت نمی‌برم

کاپیتان تیم فوتبال مسیمیر قطر تأکید کرد که تیمش در رقابت‌های لیگ ستارگان دنبال بازی تدافعی و سقوط نکردن است. او همچنین گفت که از بازی در قطر لذت نمی‌برد.

کد خبر: 43891

خبرگزاری تسنیم: محمد نوری که در فصل جاری به لیگ قطر رفته در خصوص شرایط خودش در تیم مسیمیر، وضعیت پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبرنگار ما پاسخ داد.

لیگ قطر چه زمانی آغاز می‌شود؟

از 24 شهریور لیگ ستارگان شروع می‌شود و ما در دو بازی ابتدایی با السد و الغرافه بازی می‌کنیم. این دو مسابقه برای ما بسیار سخت و سنگین است چون با دو مدعی جدی قهرمانی روبه‌رو می‌شویم و آنها تیمی قوی بسته‌اند. تیم ما برای سقوط نکردن می‌جنگد و زمین تا آسمان با این تیم‌ها فاصله داریم. هدف ما دفاعی بازی کردن است تا در نهایت در لیگ بمانیم.

درمورد بازی دوستانه با السد که با شش گل مغلوب شدید صحبت کن.

السد چند بازیکن ملی‌پوش خود را در اختیار نداشت و نتیجه هم نشان می‌داد که آنها چه قدرتی دارند.

از بازی کردن مقابل ژاوی هرناندز ستاره سابق بارسلونا چه حسی داشتی؟

واقعا حس خیلی خوبی داشتم. او فوتبالیستی آرام و باشخصیت است که آرامش خاصی در زمین داشت. در شخصیت ژاوی هیچ غروری نمی‌توان دید. امیدوارم یک روز ما هم بتوانیم ستاره‌هایی مثل ژاوی را به فوتبال ایران بیاوریم و در این مسائل پیشرفت کنیم. من با ژاوی صحبت کردم و او گفت که قطر خیلی گرم است.

از حضور در فوتبال قطر راضی هستی؟

در قطر از لحاظ فوتبالی لذت نمی‌برم. من از تیمی به اینجا آمده‌ام که در تمریناتش و مسابقاتش تماشاگران زیادی حضور داشتند. خبرنگاران و عکاسان زیادی هم در بازی‌ها و تمرینات پرسپولیس حاضر می‌شدند. اینجا اما هیجانی وجود ندارد و مسیمیر هم طرفداری ندارد.

در مورد وضعیت پرسپولیس و اولین برد این تیم در لیگ برتر چه صحبتی داری؟

پرسپولیس در گرمای وحشتناک اهواز نتیجه خوبی گرفت، هرچند گرمای آنجا با قطر اصلا قابل قیاس نیست. حق پرسپولیس این بود که زودتر از اینها برنده شود، ولی بدشانس بود. امیدوارم پرسپولیس در آینده موفق باشد.

از اینکه در تیم ملی نیستی چه احساسی داری، این شرایط برایت آزاردهنده نیست؟

مربیگری سلیقه‌ای است و همیشه گفته‌ام که به تصمیم کی‌روش احترام می‌گذارم. سال گذشته که در اوج بودم به تیم ملی دعوت نشدم و حالا هم با اینکه لژیونر هستم، دعوت نمی‌شوم. به هر حال وقتی لیست تیم ملی را می‌بینم شاید برایم سخت باشد، ولی برای تیم کشورم آرزوی موفقیت دارم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر