صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

کواچ : 14 بازیکن آماده می‌خواهم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از برگزاری اردوی تیم ملی در روسیه و انجام سه دیدار در آستانه جام جهانی ابراز رضایت کرد.

کد خبر: 43889

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در پایان سومین دیدار ایران در اردوی مسکو از برگزاری این اردو ابراز رضایت کرد و گفت: تا اینجای کار رضایت دارم و در سه بازی متوالی (هلند و دو دیدار با روسیه) پیروز شدیم. بهترین بازیکنانم را در این دیدار به کار گرفتم.

وی با بیان "برخی از بازیکنانم را تعویض کردم تا هم آنها را ارزیابی کنم و هم بتوانم نتیجه بازی را تغییر دهم"، عنوان کرد: تعویض‌های دوتایی به‌نظرم خوب جواب داد. باز هم با تعویض مدافع میانی خود نتیجه گرفتم، چون او خیلی خوب بازی کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سؤال که نظرش درباره بازی دادن به سامان فائزی، امیر غفور و مهدی مهدوی در ست پنجم بازی با روسیه چیست، اظهار داشت: خوب فکر می‌کنم این سه مهره‌های خوب من در جام جهانی هستند. آنها در جام واگنر نتوانستند حداکثر توانایی خود را به نمایش بگذارند، اما در این بازی‌ها بسیار خوب ظاهر شدند. برای جام جهانی تأکیدم این است که همه 14 بازیکن من باید آماده باشند.

کواچ گفت: تیم روسیه همیشه با نگرش بسیار قوی به میدان می‌آید. تیم روسیه با سرویس‌زن‌های پرشی که در اختیار دارد، بسیار قدرتمند است. موزیرسکی و میخایلوف واقعاً مثال‌زدنی هستند، اما از طرف دیگر تیم ایران عملکرد بالایی دارد.

تیم ملی والیبال ایران امشب آخرین تمرینات خود را در اردوی آماده‌سازی روسیه برگزار می‌کند و روز یکشنبه مسکو را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر