صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نمي دانم هزار ميليارد پول از کجا آمده؟

درودگر در مورد اظهارات رسايي مبني بر اينکه هزار ميليارد پول در فدراسيون فوتبال وجود دارد، گفت: نمي‌دانم اين اعداد و ارقام از کجا آمده و فکر نمي‌کنم در فدراسيون فوتبال چنين ارقامي موجود باشد. وي همچنين در مورد برخي از هزينه‌هاي فدراسيون از جمله هزينه سفرهاي برادر همسر کفاشيان با تيم ملي گفت:‌ تمام اين موضوعاتي که مي‌گوييد و همه ابهاماتي که وجود دارد را مطمئنا بررسي خواهيم کرد.

کد خبر: 437

ورزش 3/ عضو کميته رفع ابهام صورت‌هاي مالي فدراسيون فوتبال گفت: به دنبال اين نيستيم تا مچ کسي را بگيريم و هدف ما فقط شفاف‌سازي است.
صادق درودگر در مورد جلسه امروز در فدراسيون فوتبال که در خصوص ابهامات مالي اين فدراسيون در آستانه مجمع ساليانه برگزار شد، گفت: دنبال مچ‌گيري نيستيم و مي‌‌خواهيم شفاف‌سازي کنيم تا صورت‌هاي مالي روشن شود. من ناظر جلسه هستم و سخنگوي اين جلسه آقاي عابديني است.
وي ادامه داد: هنوز در خصوص موارد مالي به جمع‌‌بندي نرسيديم البته اين موضوع وقت زيادي مي‌برد و سعي مي‌کنيم تا مجمع، صورت‌ها را آماده کند.
درودگر در مورد اظهارات رسايي مبني بر اينکه هزار ميليارد پول در فدراسيون فوتبال وجود دارد، گفت: نمي‌دانم اين اعداد و ارقام از کجا آمده و فکر نمي‌کنم در فدراسيون فوتبال چنين ارقامي موجود باشد.
وي همچنين در مورد برخي از هزينه‌هاي فدراسيون از جمله هزينه سفرهاي برادر همسر کفاشيان با تيم ملي گفت:‌ تمام اين موضوعاتي که مي‌گوييد و همه ابهاماتي که وجود دارد را مطمئنا بررسي خواهيم کرد.
درودگر در خصوص محاسبه مالي با ارز 1500 توماني در فدراسيون اظهار داشت: در مورد همين موضوع هم صحبت کرديم اما به جمع‌بندي نرسيديم که چنين اتفاقي افتاده است يا خير.
وي از برگزاري جلسه بعدي در روز دوشنبه آينده خبر داد و گفت: در جلسه امروز صورت‌هاي مالي سال 91 و 92 را مورد بررسي قرار داديم و اميد داريم تا زمان مجمع اين صورت‌‌ها آماده شود و اگر اين اتفاق نيفتد ديگر از توان ما خارج است.
درودگر در پايان در مورد اينکه احتمال دارد پس از مجمع کفاشيان از فدراسيون برکنار شود، گفت:‌از اين موضوع اطلاعي ندارم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر