صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

برانکو در يک قدمي نيمکت پرسپوليس

برانکو: بازگشتم به ايران به روند مذاکرات با پرسپوليسي‌ها بستگي دارد

کد خبر: 432

فارس/ سرمربي سابق تيم ملي ايران گفت: از سوي پرسپوليسي‌ها مذاکراتي با من شده است.
برانکو ايوانکوويچ در خصوص خبر مذاکره‌اش با پرسپوليس گفت: همه چيز ممکن است و امکان دارد هر لحظه اتفاق جديدي بيفتد و من به تهران برگردم.
وي در پاسخ به اين سوال که گفته مي‌شود حضور اين مربي در پرسپوليس جدي است، تأکيد کرد: بله؛ آنها با من مذاکره کرده‌اند اما همه چيز به روند مذاکرات و پيشنهاد نهايي پرسپوليسي‌ها بستگي دارد اما در همين مذاکراتي هم که داشتيم مي‌توان پروژه خوبي را براي پرسپوليس ترسيم کنيم.
سرمربي سابق تيم ملي در پاسخ به اين سوال که تا چه اندازه از شرايط فعلي پرسپوليسي‌ها آگاه است، گفت: اطلاعات کاملي از وضعيت فعلي پرسپوليس دارم و همه چيز را در مورد اين تيم مي‌دانم با اين حال باز هم تأکيد مي‌کنم که حضورم در تيم سرخ‌پوش تهراني به مذاکرات نهايي که با مسئولان اين تيم خواهم داشت بستگي دارد.

-----------------------------------------------------------

مذاکرات با برانکو ايوانکوويچ براي هدايت تيم فوتبال پرسپوليس جدي شده و به نظر مي‌‌رسد او به زودي به تهران بازگردد.
طي چند روز گذشته شايعاتي در خصوص مذاکره مسئولان باشگاه پرسپوليس با برانکو ايوانکوويچ مطرح شده بود و اين موضوع امروز در گفت‌وگو با فارس از سوي مربي کروات تاييد شد و برانکو از مذاکره‌اش با مسئولان باشگاه پرسپوليس خبر داد.
سرمربي سابق تيم ملي فوتبال ايران اعلام کرد که مذاکراتي با مسئولان پرسپوليس براي هدايت اين تيم انجام داده و احتمال دارد در چند روز آينده براي ادامه مذاکرات به تهران بيايد.
اين در حالي است که مانع بزرگي براي ورود برانکو به ايران وجود دارد و آن هم بحث ماليات اوست که بايد ديد مسئولان چه چاره‌اي براي آن خواهند انديشيد.
همچنين در اين زمينه شنيده شده که قرار است دستياران برانکو دو پيشکسوت از ستاره‌هاي سابق سرخ‌پوشان باشند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر