صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پر سر و صداترين ازدواج فوتبالي!

سسک فابرگاس ملي پوش اسپانيايي که دوراني درخشان در آرسنال و بارسلونا داشت در فصل نقل و انتقالات تابستاني به چلسي پيوست تا بار ديگر به ليگ برتر انگليس برگردد. فابرگاس 30 ساله اکنون گلسازترين بازيکن ليگ برتر انگليس در اين فصل به شمار مي رود و در کنار هموطن خود يعني ديه گو کاستا نيز برترين بازيکن تيمش است.

کد خبر: 4253

جام جم ورزشي/ ستاره اين روزهاي ليگ برتر جنجال بزرگي را از سر گذراند تا با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند.
سسک فابرگاس ملي پوش اسپانيايي که دوراني درخشان در آرسنال و بارسلونا داشت در فصل نقل و انتقالات تابستاني به چلسي پيوست تا بار ديگر به ليگ برتر انگليس برگردد. فابرگاس 30 ساله اکنون گلسازترين بازيکن ليگ برتر انگليس در اين فصل به شمار مي رود و در کنار هموطن خود يعني ديه گو کاستا نيز برترين بازيکن تيمش است. اما فابرگاس به دور از دنياي فوتبال نيز زندگي شخصي پر سر و صدايي داشت. او با پشت سر گذاشتن هياهوي دو سال پيش اکنون زندگي آرامي در کنار همسر و دختر دو ساله اش دارد. در واقع زماني که فابرگاس سه سال پيش تصميم گرفت با زني که 13 سال از او بزرگ تر است زندگي مشترکي را آغاز کند هياهويي در رسانه هاي خانمان برانداز و عامه پسند بريتانيايي به پا شد. "دانيلا سيمان" نام همسر فابرگاس است که حاصل زندگي مشترک او با فابرگاس دختري به نام "ليا" که اکنون دو سال دارد.

سيمان 43 ساله پيش از آنکه با فابرگاس آشنا شود همسر يک مولتي ميليارد انگليسي بود که از هم جدا شدند. سيمان که از همسر سابق خود سه فرزند دارد براي اينکه بتواند با فابرگاس زندگي مشترک خود را آغاز کند دنياي از حاشيه ها را براي اين ستاره تيم ملي اسپانيا به وجود آورد. همسر سابق سيمان براي اينکه مانع از ازدواج همسرش با ستاره سرشناس فوتبال شود، فابرگاس را با اتهام هاي غير اخلاقي متعددي روبرو کرد و از آن سو شکايتي حقوقي درباره جنبه هاي مالي طلاق سيمان از همسر ثروتمندش مطرح شد. جالب است بدانيد که اين سيمان بوده که از فابرگاس خواستگاري کرده است!
بسياري پيش بيني کردند فابرگاس به دليل اين حاشيه ها و انتخاب اشتباهش کم کم به حاشيه مي رود و محو مي شود اما او تمام آن جنجال ها را با صبوري پشت سر گذاشت و اکنون در کنار دختر و همسري که 13 سال از او بزرگ تر است زندگي آرامي دارد.
همسر سابق دانيلا سيمان چندي پيش در گفت و گويي اظهار داشت همسر سابقش فقط به خاطر پول با فابرگاس ازدواج کرده همانطور که فقط به همين دليل با او زندگي مشترک را آغاز کرد. وي تاکيد کرده روزي که فابرگاس فوتبال را کنار بگذارد و دوران اوجش تمام شود آن وقت سيمان چهره واقعي خود را نشان مي دهد و او را ترک مي کند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر