صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

پروين دررختکن فحش دادکلي حال کرديم!

کد خبر: 4236

جام نيوز/ ستاره سابق پرسپوليس و تيم ملي گفت: «خدا رحمت کند سيروس قايقران را که هر وقت پا به زمين چمن مي‌گذارم، ياد او مي‌افتم ولي در کيش جاي ناصر محمدخاني خيلي خالي بود.»
سواي تمامي نکات مثبت بازي دوستانه منتخب 98 و تيم هنرمندان، يکي از اتفاقات خوب اين ديدار سمبليک، تقدير از مجتبي محرمي بود.
پس از بازگشت پيشکسوتان از جزيره کيش با مجتبي محرمي تماس گرفتيم و با وي همکلام شديم.
* آقامجتبي، رسيدن به خير... کيش خوش گذشت؟
- جاي شما خالي! به هر حال بهروز (رهبري‌فرد) خيلي اصرار کرد و افشين (پيرواني) هم بود و رفتيم که اتفاقاً خيلي هم خوش گذشت.
* شنيديم از شما هم تقدير شد. در اين رابطه صحبتي نداريد؟
- دست آقايان علي پروين، حسين هدايتي، ‌مونسان،‌ بهي‌زاده، قدرت ابراهيمي، محمود پازوکي و همه بازيکنان تيم منتخب 98 و تيم هنرمندان و همبازيان سابقم درد نکند. خجالت‌زده‌ام کردند. البته فقط از من نبايد تقدير شود و خيلي‌هاي ديگر هم هستند. اميدوارم اين يک شروع باشد براي قدرداني از ساير پيشکسوتان.
* جاي چه کسي يا کساني در کيش خالي بود؟
- خدا رحمت کند سيروس قايقران را که هر وقت پا به زمين چمن مي‌گذارم، ياد او مي‌افتم ولي در کيش جاي ناصر محمدخاني خيلي خالي بود. همين‌ طور عباس کارگر و خيلي ديگر از همبازيانم در پرسپوليس و تيم ملي.
* عجب گلي زد فرشاد پيوس. قبول داريد؟
- به قول علي‌آقا (پروين) فوتباليست اگر فوتباليست باشد،‌ توي 100 سالگي هم فوتبال يادش نمي‌رود. فرشاد هم يک گلزن مادرزاد است و با گلي که زد، ‌همه را وادار به تحسين کرد.
* (به شوخي) توي رختکن، علي‌آقا حرف خاصي نزد؟ از آن حرف‌هاي معروف؟!
- (با صداي بلند مي‌خندد) واقعاً بگويم؟! مي‌توانيد بنويسيد؟!
* تا جايي که امکان داشته باشد، مي‌نويسيم!
- (دوباره مي‌خندد) علي‌آقا به شوخي فحشي داد که همگي خنديديم و کلي با شوخي پروين حال کرديم. او هر وقت سر کيف باشد،‌ مي‌تواند به همه انرژي مثبت بدهد.
* راستي درباره حضور علي کريمي در تمرينات پرسپوليس نظري نداريد؟
- علي کريمي يک اسطوره و بازيکن باتعصبي براي پرسپوليس است. او نبايد باري به هر جهت سر تمرينات برود و بايد از او درست و به‌جا استفاده شود. اگر اينچنين باشد، مي‌تواند کمک زيادي به پرسپوليس کند. البته اميدوارم از اسم علي کريمي سوءاستفاده نشود و به قول شما مطبوعاتي‌ها استفاده ابزاري صورت نگيرد!

نظرات بینندگان

ارسال نظر