صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

واکنش «حسین عبدی» به باخت پرسپولیس

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، وجود تفرقه در این تیم را رد کرد.

کد خبر: 41174

خبرگزاری تسنیم: حسین عبدی  در خصوص نتایج اخیر تیم پرسپولیس، دیدار این تیم مقابل سپاهان و به ویژه مباحثی که در مورد نحوه قضاوت زرگر در این بازی مطرح شده است، گفت: فکر می‌کنم برخوردی که بازیکن سپاهان با عالیشاه در محوطه جریمه این تیم داشت، پنالتی بود که اگر آن پنالتی گرفته می‌شد، روند بازی تغییر می‌کرد. در خصوص پنالتی که برای سپاهانی‌ها گرفته شد نیز نمی‌توانم 100 درصد نظر بدهم، چون نمی‌دانم داور از پشت دو بازیکن صحنه را چگونه دیده است.

وی از اظهارنظر پیرامون دلایل شکست پرسپولیس مقابل سپاهان خودداری کرد و گفت: کادر فنی در مورد مسائل فنی بازی صحبت کرده است و با توجه به مسئولیتی که در باشگاه دارم، سعی می‌کنم در خصوص مسائل فنی صحبتی نداشته باشم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس راجع به افزایش ضریب اشتباهات بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: باید اعضای کادر فنی برای کاهش اشتباهات فردی بازیکنان راهکاری پیدا کنند.

عبدی با اشاره به موقعیت تک به تکی که طارمی مقابل دروازه سپاهان از دست داد، نیز تصریح کرد: نمی‌شود موقعیت تک به تکی را که طارمی از دست داد، اشتباه فردی دانست، بلکه بهتر است بگوییم وی با بدشانسی مواجه شد و تمرکز لازم را برای تمام کردن کار و باز کردن دروازه سپاهان نداشت.

«پرسپولیس در سه هفته ابتدایی لیگ برتر هشت گل خورده و متحمل دو شکست شده است». وی در مورد نتایج ضعیف پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر گفت: متأسفانه در سه بازی اخیر پرسپولیس خیلی راحت گل خورده است. وقتی پرسپولیس گل چهارم را از سپاهان خورد مقابل تلویزیون خشکم زد و باورم نمی‌شد دروازه ما بدین شکل باز شده است. تا زمانی که 2 بر یک پیش بودیم بازیکنان خیلی خوب بازی می‌کردند. مثلاً گل اولی که طارمی زد یکی از نادرترین گل‌های لیگ ما بود که در شکست 4 بر 2 پرسپولیس گم شد یا حرکتی که علیپور روی گل دوم کرد خیلی حرفه‌ای، حساب شده و زیبا بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا برانکو ایوانکوویچ باید در خصوص عملکرد تیمش در بازی برابر سپاهان در کمیته فنی باشگاه پاسخگو باشد؟»، گفت: نمی‌دانم. در این خصوص مدیرعامل باشگاه باید تصمیم بگیرد.

وی در مورد اظهارنظر اخیر پیروانی در یک برنامه تلویزیونی مبنی بر اینکه چیزی که کم کم در پرسپولیس مشهود می‌شود وجود تفرقه از رأس هرم تا پایین این باشگاه است، گفت: من وجود تفرقه چه در باشگاه و چه در تیم را تأیید نمی‌کنم. پیروانی فقط نظر خودش را گفته است.

عبدی با یادآوری اتفاقات دیدار سپاهان - پرسپولیس تصریح کرد:‌ فکر می‌کنم مقابل سپاهان مستحق باخت نبودیم. اگر پس از آنکه 2 بر یک پیش افتادیم و یا حتی پس از تساوی 2 - 2 بازی، برای حفظ نتیجه هوشمندانه‌تر عمل می‌کردیم، نتیجه بازی چیزی غیر از شکست 4 بر 2 پرسپولیس می‌شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم وقتی تیم گل سوم را خورد، بازی از کنترل بازیکنان پرسپولیس خارج شد. متأسفانه وقتی گل‌های بد می‌خورید کل تیم تحت تأثیر قرار می‌گیرند. در مجموع نباید از این موضوع غافل شویم که بدشانسی در دیدار مقابل سپاهان گریبانگیر بازیکنان پرسپولیس شده بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر