صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

نوری: آقای مظلومی! خط دفاعی‌ات مشکل دارد

بازیکنان استقلال از دقیقه ۶۰ به بعد مشکل بدنی دارند نوری: آقای مظلومی! خط دفاعی‌ات مشکل دارد/ نمی‌دانم فلسفه حضور کرار چه بود؟! پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آقای مظلومی! خط دفاعی‌ات مشکل دارد و باید چاره‌ای برای آن بیندیشی.

کد خبر: 41165

محمد نوری در گفت‌وگو با فارس، در مورد شکست دو بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: من سه هفته پیش هم گفتم خط دفاعی استقلال مشکل دارد. مقابل ذوب‌آهن مشخص شد اگر این خط دفاعی به یک تیم بخورد چقدر مشکل دارد. نمی‌دانم فلسفه حضور کرار در زمین چه بود. او قراردادش هم اشتباه است. نیمه اول، تیم نسبتاً خوب کار می‌کرد و جوانان خوبی روی نیمکت حضور دارند که می‌توانستند بهتر از کرار باشند.خبرگزاری فارس: نوری: آقای مظلومی! خط دفاعی‌ات مشکل دارد/ نمی‌دانم فلسفه حضور کرار چه بود؟!

وی ادامه داد: مقابل ذوب‌آهن خط دفاعی محک خورد، امین حاج‌محمدی، روزبه چشمی و مگویان یکی پس از دیگری اشتباه می‌کردند. ذوب‌آهن اگر یک مقدار خوش‌شانس‌تر بود می‌توانست 5، 6 گل به استقلال بزند. این خط دفاعی در جاگیری و یارگیری ضعیف است.

 

 

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: استقلال امروز اصلاً خوب بازی نکرد، امید ابراهیمی که دو بازی گذشته خوب بود، این بازی ضعیف نشان داد و فقط می‌توان گفت رحمتی 50 درصد خوب بود. پروپیچ مهاجم جدید استقلال هم هنوز در تیم جا نیفتاده است و فکر می‌کنم در آینده بهتر شود.

وی در مورد اینکه مسئولان استقلال به قضاوت داور مسابقه به شدت اعتراض دارند، گفت: فکر می‌کنم داوری اصلاً مشکلی نداشت، در یک صحنه هم که گل دوم ذوب‌آهن به ثمر رسید، دفاع استقلال به زمین خورد اما نمی‌دانم که به مهاجم برخورد کرد یا نه.

نوری با گفتن این جمله که آقای مظلومی، چاره‌ای برای خط دفاعیت بیندیش، تأکید کرد: نمی‌دانم این بازیکنان در تمرین چه کارهایی انجام می‌دهند. امین حاج‌محمدی بازیکنی است که از تیم خوب نفت آمده است، اما اشتباهات زیادی دارد. در سه صحنه بازیکنان ذوب‌آهن چند دفاع استقلال را جا گذاشتند و موقعیت ایجاد کردند. استقلال اگر خط دفاعی‌اش را ترمیم نکند، در بازی‌های بعدی هم به مشکل خواهد خورد.

وی در پایان عنوان کرد: مشکل دیگری که در استقلال می‌بینیم این است که بازیکنان تیم از دقیقه 60 به بعد مشکل بدنی دارند و نمی‌توانند آنطور که باید، تیم حریف را پرس کنند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر