صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

اولیویرا: دوست دارم برف تبریز را ببینم

برنامه‌هایم در زمین پیاده نشد سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر مسئولان باشگاه تحمل کنند، دوست دارم امسال برف تبریز را ببینم.

کد خبر: 41163

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تونی اولیویرا پس از تساوی یک بر یک مقابل راه‌آهن اظهار داشت: امروز مقابل تیم بزرگی بازی کردیم که فشار زیادی به ما وارد کرد و موقعیت‌های گلزنی هم داشت. انتظاری که از تیم امروز داشتم برآورده نشد و بازیکنان نتوانستند برنامه‌ها را در زمین پیاده کنند. راه‌آهن سازماندهی شده بازی می‌کرد و در نیمه دوم هم بهتر از ما بود.خبرگزاری فارس: اولیویرا: دوست دارم برف تبریز را ببینم/ برنامه‌هایم در زمین پیاده نشد

وی ادامه داد: اخباری دروازه‌بان ما نیز امروز بهترین بازیکنمان بود که موقعیت‌های زیادی را از راه‌آهن گرفت. متأسفانه در بدترین شرایط موجود گل مساوی را خوردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی عنوان کرد: برخلاف ایده‌ها و نظرات خبرنگاران و هواداران، تیم ما در این مسابقه انگیزه زیادی برای برد داشت، اما شرایطی رقم خورد که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم.

اولیویرا با اشاره به اینکه در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان باتجربه ما به کشورهای عربی به خصوص قطر رفتند و به مشکل خوردیم، گفت: مطمئناً زمان می‌برد که بازیکنان جدید با شرایط فعلی تیم وفق پیدا کنند.

وی عنوان کرد: اگر در این فصل مسئولان باشگاه تحمل کنند، خیلی دوست دارم که برف تبریز را ببینم و همه تلاشم را برای موفقیت انجام خواهم داد.

سرمربی تراکتورسازی گفت: متأسفانه حمزه یونس مهاجم میلیاردی ما امروز خوب نبود، او بازیکنی است که دیر به ما اضافه شد، وظیفه مهاجم گلزنی است و من هم دوست دارم او برای تیمش مثمرثمر باشد. 

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر