صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

لیزراندازها باید تک تیرانداز شوند!

نسخه چاپیارسال به دوستان لیزراندازها باید تک تیرانداز شوند! رجب‌زاده: استقلال نیمه اول 4 موقعیت گلزنی از دست داد/ با آرامش بیشتری مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در نیمه اول استقلال 3-4 موقعیت صد در صد گلزنی را از دست داد

کد خبر: 41161

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی رجب‌زاده پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان جوان و 22- 23 ساله‌ای داریم که برای اینکه خودشان را در ورزشگاه آزادی پیدا کنند به زمان نیاز داشتند. استقلال در نیمه اول 3-4 موقعیت صد در صد گلزنی را از دست داد اما در نیمه دوم ما بازی را گرفتیم و بازی‌سازی ما شکل گرفت و توانستیم 2 گل هم به استقلال بزنیم با این حال روز خوب رحمتی بود و چند موقعیت خوب گلزنی را رحمتی از ما گرفت.خبرگزاری فارس: رجب‌زاده: استقلال نیمه اول 4 موقعیت گلزنی از دست داد/ با آرامش بیشتری مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم

وی ادامه داد: مقابل استقلال بازی خوبی در نیمه دوم انجام دادیم. در دو هفته اول لیگ با وجود اینکه مستحق باخت نبودیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. در این بازی هم استقلال در نیمه اول به ما خیلی فشار آورد.

رجب‌زاده در مورد لیزرهایی که به چشمان او ودیگر بازیکنان ذوب‌آهن انداخته می‌شد،‌گفت: تماشاگر نماها همیشه هستند و جو ورزشگاه اینگونه است. لیزر اندازها نشانه‌گیری خوبی دارند و صاف توی مردمک چشممان لیزر را می‌اندازند. آنها باید تک‌تیرانداز شوند البته مسئولان فوتبال یا نیروی انتظامی باید فکری به حال این موضوع بکنند و با این مسئله برخورد کنند. هر چند لیزراندازها در جریان بازی نمی‌توانند کاری کنند اما در ضربات کرنر و ایستگاهی به چشم ما لیزر می‌اندازند.

وی در مورد بازی هفته آینده با پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس و استقلال همیشه شرایط خاصی دارد. پرسپولیس تیم قابل احترامی است. همه بازی‌ها هم سخت است. در دو هفته اول ما نتیجه نگرفته بودیم. اکنون با آرامش خاطر بیشتری مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم. ما همیشه در ورزشگاه آزادی خوب بازی کرده‌ایم حتی اگر بازی را واگذار کرده باشیم. امیدوارم امسال هم بتوانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر