صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

شهامت ميلياردي سلطان در کنار عابربانکش! / علي پروين:کلش چند؟

حسين هدايتي و علي پروين که مي خواهند 21 درصد سهام پيشکسوتان پرسپوليس را بخرند ، اين روزها همه جا با هم هستند. آنها در روزهاي آخر هفته گذشته به بهانه يک بازي خيرخواهانه با هم به کيش رفته بودند ، به ملاقات هاي مختلفي هم رفتند.

کد خبر: 4108

خبرآنلاين/ علي پروين اين روزها حسابي با حسين هدايتي گرم گرفته و دوباره با بچه محلش رفيق صميمي شده است.
حسين هدايتي و علي پروين که مي خواهند 21 درصد سهام پيشکسوتان پرسپوليس را بخرند ، اين روزها همه جا با هم هستند. آنها در روزهاي آخر هفته گذشته به بهانه يک بازي خيرخواهانه با هم به کيش رفته بودند ، به ملاقات هاي مختلفي هم رفتند. پروين که اين سرمايه دار را در کنارش داشت تقريبا همه چيز را قيمت مي گذاشت. علي آقا در اين سفر ابتدا قيمت هتل مريم را پرسيد که اين روزها زير نظر قوه قضاييه اداره مي شود و پيشتر براي بابک زنجاني بوده است . بعد هم که به مرکز تفريحات دريايي در کيش رفت و با اصرار مسئولان اين مجموعه براي بازي هاي ترس آوري چون پاراسيلينگ يا شاتل هاي دريايي و غواصي شد ، ترجيح داد فکر بهتري داشته باشد و به مسئولان کيش گفت:« آقا مجموعتون کلش چند؟ »
پروين البته بعد از اعلام قيمت کارشناسي پرسپوليس گفته بي خيال هزينه 63 ميليارد توماني خريد اين سهام شده و مي گويد ديگر علاقه اي به 21 درصد سهام پرسپوليس ندارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر