صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

عالیشاه : بعد از بازی حالت تهوع داشتم

هافبک تیم پرسپولیس گفت: بعد از بازی بی‌حال شده بودم و حالت تهوع شدیدی داشتم که به زحمت خودم را کنترل کردم.

کد خبر: 40039

سایت رسمی پرسپولیس: امید عالیشاه درباره شکست پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: الان هر صحبتی مطرح کنیم تصور می‌شود دنبال بهانه گیری و توجیه هستیم اما اینطور نیست. آدمی نیستم که بخواهم بهانه بگیرم. حریف ما از نیمه اول بازی 10 نفره می‌شد با توجه به آن شرایط آب و هوایی قطعا فشار بیشتر در طول 60، 70 دقیقه متحمل می‌شد و این مساله حتما روی عملکرد آنها و روند بازی موثر بود و این در حالی بود که تیم ما مجبور شد 10 نفره بازی کند.

وی ادامه داد: تکل هادی نوروزی حداقل روی پائین تنه بازیکن آنها بود اما ضربه‌ای که به سینه من خورد، دیگر تکل نبود، فن تکواندو بود و بازیکن حریف مستحق دریافت کارت قرمز بود. من نمی‌دانم آقای ترکی چرا چنین تصمیمی نگرفت، شاید صحنه را خوب ندید ولی ضربه به قدری آشکار بود که کمک داور هم می‌توانست به داور کمک کند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه بعد از بازی حال دو، سه بازیکن تیم بسیار بد بود، خاطرنشان کرد: خود خوزستانی‌ها از شرایط آب و هوایی گلایه داشتند و ما فشار زیادی آوردیم. اگر تعداد نفرات دو تیم برابر بود، شاید این فشار کمتر می‌شد اما بازیکن حریف هم اخراج نشد و خود من شخصا بعد از بازی بی‌حال شده بودم و حالت تهوع شدیدی داشتم که به زحمت خودم را کنترل کردم.

عالیشاه در پایان تصریح کرد: نمی‌خواهم بیشتر درباره بازی صحبت کنم چون الان هر حرفی توجیه محسوب می‌شود. حق هم با هواداران است. به هر حال نتیجه بدی رقم خورد و باید در بازی‌های آینده جبران کنیم. امیدوارم حمایت هواداران را داشته باشیم و در این شرایط به یک برد نیاز داریم تا تیم را از این وضعیت خارج کنیم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر