صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

آخرين وضعيت مديرعاملي پرسپوليس!

تقريباً دو ماه‌ونيم به پايان سال باقي‌مانده است، سالي که بايد براساس مصوبه مجلس شوراي اسلامي تکليف دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مشخص شده و طبق قانون به بخش خصوصي واگذار شود.

کد خبر: 3834

جام نيوز/ تقريباً دو ماه‌ونيم به پايان سال باقي‌مانده است، سالي که بايد براساس مصوبه مجلس شوراي اسلامي تکليف دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مشخص شده و طبق قانون به بخش خصوصي واگذار شود.
بحث واگذاري دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به بخش خصوصي جدي‌تر از گذشته باشد. وزارت ورزش و جوانان هم تمايلي به اداره اين دو باشگاه پر‌هزينه و داراي طرفدار ميليوني ندارد و به قول معروف به شدت دنبال اين موضوع است که استقلال و پرسپوليس را حداکثر تا پايان اسفند‌ماه 93 به بخش خصوصي واگذار کند. چند گروه مختلف از جمله پروين، هدايتي و عابديني از يک طرف، کريم باقري و دوستانش از طرف ديگر به دنبال خريد سهام باشگاه پرسپوليس هستند اما براساس قانون خصوصي‌سازي قرار است آگهي فروش هر دو باشگاه چندي ديگر در رسانه‌هاي کثير‌الانتشار چاپ شود تا خريداران جلو آمده و از طريق مزايده، شانس خود را براي در اختيار گرفتن استقلال و پرسپوليس امتحان کنند.
لابد مي‌پرسيد: هدف شما از نوشتن اين مطلب چيست؟
همان طور که مستحضر‌يد پس از بازداشت حميد‌رضا سياسي مدير‌عامل پرسپوليس، اين باشگاه مدت‌ها بدون مسئول بود و کار‌ها روي زمين ماند تا آنکه از سوي وزارت ورزش و جوانان علي‌اکبر طاهري به عنوان مدير‌ تام‌الاختيار باشگاه پرسپوليس برگزيده شد. هرچند نايب‌رئيس هيأت‌مديره باشگاه پرسپوليس و مدير تام‌الاختيار اين باشگاه حق امضا دارد اما طاهري هيچ تمايلي به مدير‌عامل شدن ندارد.
علي‌اکبر طاهري اصلاً مصاحبه نمي‌کند و اين وظيفه را به مهدي خواجه‌وند سخنگوي باشگاه پرسپوليس واگذار کرده است زيرا اعتقاد دارد در اين شرايط صلاح نيست خيلي حرف بزند. شايد هم حق با طاهري باشد که تمايلي به مدير‌عاملي يا مصاحبه ندارد زيرا او يا هرکس ديگري که به عنوان مدير‌عامل باشگاه پرسپوليس برگزيده شود حداکثر تا دو ماه و نيم آينده مي‌تواند روي اين صندلي بنشيند. وزارت ورزش و جوانان و در اين راستا اعضاي هيأت‌مديره باشگاه پرسپوليس نيز برنامه‌اي براي انتخاب مدير‌عامل اين باشگاه به دليل فوق ندارند که البته بايد به همه اين دوستان حق داد!‌
بر همين اساس مي توان گفت که پرسپوليس مدير‌عامل دو ماه‌ونيمه انتخاب نمي‌کند!

نظرات بینندگان

ارسال نظر