صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

چه کسانی با پارتی بازی مربی پرسپولیس شدند؟

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: برخی آقایان که امروز به عنوان مربی در پرسپولیس حضور دارند فقط به خاطر پارتی بازی به این عنوان منصوب شدند و جای پیشکسوتان باشگاه را گرفتند.

کد خبر: 38326

به نقل از ایرنا فرشاد پیوس گفت: به نظر من امسال پرسپولیس تیم خوبی بسته است و مسئولان باشگاه درخواست های برانکو را انجام داده اند. برانکو دقیقا نقاط ضعف تیم را با جذب بازیکنان با کیفیت برطرف کرده و با برگزاری اردو بسیار خوب در ترکیه تیم خود را آماده حضور در لیگ کرده است. همه امکانات برای موفقیت پرسپولیس فراهم شده و فکر نمی کنم برانکو بتواند بهانه ای بیاورد.

وی با اشاره به نقاط ضعف پرسپولیس ادامه داد: خوشبختانه در هافبک دفاعی دچار ضعف بودیم که با گرفتن بازیکنان جدید توانستیم این نقطه ضعف را بهبود بخشیم.

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: برانکو فوتبال ایران را می شناسد و مربی بسیار خوبی است. با حضور او می توانیم در میان مدعیان قهرمانی قرار داشته باشیم. برانکو هرچه خواسته برآورده شده و تمام افکار خود را به تیم تزریق کرده است بنابراین با این شرایط پرسپولیس باید در 2 جام قهرمان شود.

وی در پاسخ به این سوال که فرشاد پیوس یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس به حساب می آید اما در سال های اخیر هیچ جایگاهی در این تیم به خصوص در کادرفنی نداشته است، خاطرنشان کرد: مدیران ، من را به خاطر زبانم دوست ندارند و آنها کسانی را می خواهند که همیشه «چشم »بگویند.

وی با انتقاد از انتخاب دستیاران ایرانی برانکو اظهار کرد: در توانمندی کریم باقری شکی نیست و حضور او بسیار خوشحال کننده است اما آقایان دیگر فقط یک سال برای تیم ما بازی کردند و فقط به خاطر دوستی با سرپرست باشگاه به عنوان مربی انتخاب شدند.

پیوس خاطرنشان کرد: ای کاش مسئولان پرسپولیس مانند کریم باقری از یک پیشکسوت بزرگ دیگر نیز در کادرفنی استفاده می کنند. حضور در کادرفنی حق کسانی است که سال ها برای این تیم مجانی بازی کرده اند و هیچ توقعی نداشتند.

وی تاکید کرد: مطمئن باشید برانکو هم این آقا را نمی خواست و فقط با پارتی بازی به جمع کادرفنی اضافه شده است. قصد ندارم بیش از این انتقاد کنم زیرا امسال باید همه حمایت کنیم تا هواداران بعد از چند سال یک جام به دست آورند.

آقای گل سابق فوتبال ایران با اشاره به این که پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی جذب کرده است، گفت: این بازیکنان در حد نام تیم ما هستند و امیدوارم در زمین نیز این مساله را نشان دهند.

وی با انتقاد از شیوه انتخاب مربیان در فوتبال ایران اظهار کرد: چون روابط را بلد نیستم، نمی توانم در لیگ سرمربیگری کنم. فوتبال ما مانند عقربه های ساعت شده و تیم ها فقط بین چند مربی می چرخد و به امثال من تیم نمی دهند.

پیوس تاکید کرد: مطمئن باشید اگر به من تیم دهند مانند یحیی گل محمدی و علیرضا منصوریان آن قدر خوب کار خواهم کرد که کسی نتواند من را برکنار کند اما متاسفانه دلالان در فوتبال ایران نقش زیادی دارند و نمی گذارند به من تیم بدهند.


انتهای پیام /

نظرات بینندگان

ارسال نظر