صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

واکنش بیک زاده به حرف های استقلالی ها

چند استقلالی گفته اند که بیگ زاده امسال در لیگ برتر می درخشد.

کد خبر: 38299

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، هاشم بیک زاده مدافع جدید صبا می گوید این تیم امسال تبدیل به تیم خوبی خواهد شد: «علی دایی تمام تمرکزش را روی صبا گذاشته و تمرینات بسیار خوب برگزار می شود. بازیکنان اسمی و خوبی هم به خاطر خود او به صبا آمده اند. اکثر بچه ها خوب تمرین می کنند.
 
من هم می خواهم این فصل بدرخشم. در طول فصل مشخص می شود که داشتن آرامش چقدر روی کیفیت بازی من تاثیر خواهد داشت. نمی خواهم بگویم در استقلال این آرامش نبود ولی مشکلات زیادی داشتیم. امیدوارم استقلال این فصل دیگر آن مشکلات را نداشته باشد.»
 
 

چند بازیکن استقلال در تمرین این تیم می گفتند بیک زاده امسال در صبا می درخشد. هاشم در واکنش به حرف های آنها می گوید: «بچه ها که لطف دارند. ولی من خیلی با انگیزه تمرین می کنم. علی دایی هم که به من انگیزه می دهد. هدفم این است که بدرخشم و بازی هایی خوبی انجام دهم.» او همچنین می گوید: «باید یک تشکر ویژه از علی دایی کنم چون کمک کرد تصمیم درستی بگیرم.

 

نزدیک بود تصمیم دیگری بود که شاید به ضررم می شد. ولی با او حرف زدم و من را راهنمایی کرد. امیدوارم بتوانم بهترین بازی ها را برای دایی و صبا انجام هم.» بیک زاده درباره پست بازی اش در صبا هم توضیح می دهد: «دفاع چپ و دفاع راست بازی می کنم. برای دفاع وسط هم مشکلی ندارم. البته تیم یک بازیکن برزیلی به نام فیلیپه گرفته که واقعا کارش خوب است.»

منبع: خبر انلاین

نظرات بینندگان

ارسال نظر