صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

روشن : سال خوبی در انتظار مظلومی نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بخاطر شرایط دو سال گذشته این تیم هر مربی داخلی سرمربی آبی‌پوشان می‌شد به مشکل بر می‌خورد، گفت: به نظرم سال خوبی در انتظار مظلومی نیست.

کد خبر: 38278

خبرگزاری مهر: حسن روشن، در خصوص خریدهای این فصل تیم استقلال بیان کرد: من اطلاع دقیقی از خریدهای این تیم ندارم و باید بازی‌ها را دید و اظهار نظر کرد. اما این را بگویم که اگر قرار است بازیکن بخرند و استفاده نکنند که همان راه قبل را ادامه دادند و معامله کرده‌اند اما اگر از بازیکن جدید استفاده کردند وضعیت فرق می‌کند.

وی با اشاره به بازگشت رحمتی به تیم استقلال گفت: در کنار بازگرداندن رحمتی باید بگویم حفظ طالبلو هم یک تصمیم خوب بوده که به نوعی برای رحمتی هم ایجاد انگیزه می کند. در واقع رقابت بین این دو وجود خواهد داشت. درباره دیگر بازیکنان این فصل باید ببینیم که کادر فنی از آنها استفاده می کند یا اینکه فقط خواستند خریدی انجام داده باشند.

روشن درباره اینکه برخی ها عنوان کرده اند استقلال در بازار نقل و انتقال بازیکن اسمی خریداری نکرده است، تاکید کرد: اگر به اسم باشد که اسم علی پروین از همه بزرگ‌تر است. دوره اسمی‌ها و این حرف‌ها گذشته است. جوانها ثابت کرده‌اند که اسم دیگر کارایی ندارد. مشکل استقلال و پرسپولیس این است که به دنبال بزرگ کردن تیم فوتبال هستند نه باشگاه. به جای اینکه باشگاه را بسازند فقط یک تیم فوتبال تشکیل داده‌اند و همه هزینه‌ها روی این تیم است.

این پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از هیات مدیره آبی پوشان گفت: هیات مدیره ای را برای استقلال در نظر گرفته اند که عضو آن حتی نمی داند فوتبال چیست. وقتی عضو هیات مدیره می گوید امسال فقط دربی را بزنیم برای ما کافی است دیگر مشخص است چه ذهنیتی دارند. حالا خدا کند پرویز مظلومی را آورده اند برایشان در دربی نتیجه بگیرد.

روشن با اشاره به اظهار نظر قلعه‌نویی عنوان کرد: بزرگ‌ترین اشتباه قلعه‌نویی این بود که ابتدای فصل قبل گفته بود ما تیم سال ۸۳ را در اختیار داریم ولی بازیکنان قدیمی دیگر پا به سن گذاشته شدند و بازیکنان جدید هم شرایط دیگری داشتند. من همان زمان که استقلال چند هفته صدرنشین بود هم می گفتم استقلال جزو چهار تیم نخواهد شد ولی هیچ کسی نپرسید چرا این حرف را می زنید.

پیشکسوت تیم استقلال ادامه داد: امسال مدعیان دیگری در لیگ داریم و چون جوان هستند شرایط بهتری دارند. به نظرم شانس استقلال و پرسپولیس در این فصل خیلی کم است. من حتی در آن یک هفته که در کمیته فنی بودم هم تاکید بر آن داشتم که مربی خارجی بیاورند چون آرامش بهتری به تیم می داد برای همین پرسپولیس آرامش بیشتری خواهد داشت.

روشن تاکید کرد: چه دوستان ما مثل مظلومی و منصوریان به این تیم می‌آمدند و چه دشمنان ما که در این تیم بودند و رفتند هر فردی امسال هدایت این تیم را عهده‌دار می‌شد به نوعی سوخت می‌شد. امسال برای پرویز مظلومی سال خوبی نخواهد بود و من روزهای خوبی را برای او پیش بینی نمی‌کنم. تیم های دیگر جوان هستند و دیگر مثل گذشته نمی‌توان از پس آنها بر آمد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر