صفحه نخست >> ورزشی تعداد نظرات: 0

جدید ترین اظهارنظر فوتبالی «امیر تتلو»!

خواننده زیرزمینی نسبت به اظهارات سرپرست باشگاه راه آهن واکنش نشان داد: «لازم باشه می گم کیا بودن و چقدر پول دادن و باباهاشون کی بوده!»

کد خبر: 36646

اسپورت تی وی: روز گذشته بود که امیر مقصودلو معروف ( تتلو ) که جزو خواننده های زیر زمینی و غیرمجاز محسوب می شود، اقدام به انتشار متنی از زبان فرهاد کاظمی کرده بود که بر این اساس راه آهن در لیگ برتر می ماند و او فصل بعد راه آهنی خواهد شد.

این پست باعث شد کاظمی به دلیل داشتن ارتباط با  تتلو به کمیته اخلاق احضار شود.در این میان سرپرست تیم راه آهن نیز حرف های تندی را بر زبان آورد. صحبت های او باعث شد تا تتلو موضع گیری شدیدی علیه راه آهنی ها داشته باشد.

این خواننده زیرزمینی در اینستاگرامش نوشت:"متاسفم برای اینجوری حرف زدن سرپرست راه آهن! اولا که تو باید از خدات باشه که از بغل هوادارای ما رد شی و کل راه آهن طرفداراش یک میلیونیوم تتلیتیا هم نیست! بعدشم بازیکنش رو بسوزونه؟ اونم بازم اولا که من دو برابر لیگ برتر یا تمرین داشتم و خواهم داشت و دوما می خواین بگم چند نفر تو این لیگ برتر دارن بازی می کنن که حتی پا به توپم بلد نیستن؟ می خواین بگم کیا بودن و چقدر پول دادن و باباهاشون کی بوده؟ لازم باشه می گم نگران نباشین!والا راه آهن هم اگه خواستم بیام فقط به عشق عمو فرهاده و می خواستیم با عشق و انرژی بسازیمش وگرنه تیم خوب که چه عرض کنم، اصلا تیم نیست راه آهن!!!خلاصه اگه بخوام برم و خدا بخواد که برم که ایشون کاره ای نیست و باید از من معذرت خواهی کنن. اگرم خدا نخواد که نمیشه و اون موقع دیگه من می دونم کجا فوتبالمو ادامه بدم. مطمئن باشین که تو یه کشور دیگه حتما به لیگ حرفه ای فوتبال خواهم رسید. حتما....!"
 
جدیدترین اظهارنظر فوتبالی «تتلو»!
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر